Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Gergő_ #221 üzenetére

    hát én nem sokkal tudok szolgálni, de amim van azt leírom

    készenléti idő: hétfő reggel leveszem töltőről, és kb kedd estig elvan magával. elég sokat telefonálok, bt füles van folyamat rajta.

    hívásminőség: trémobil 3g tökéletes nekem, mások se panaszkodtak. plusz a telefonra felmásolt legperverzebb nevű kontaktjaimat is felismeri és máris hívja ha hangvezérlésre váltok, néha azon gondolkozok hogy gondolatolvasó...

    bug: nem szoktam hegeszteni, a legfrisebbel szoftal kaptam, egyedül az zavar hogy a külső kártyára tárolom az sms-eket, ha rádugom usb-vel a gépre akkor kirántja alóla, de utána bezzeg nem állítja vissza... azaz menti a teló belső memóriájába.

    egyéb vélemény: céges, ingyen volt, nem vártam tőle sokat, műanyag nagyon, könnyű rettenetesenm karcolódik a háta, nekem annyira nem jött be, bár ez életem első nokiája és a külsőségeknél sokkal jobban zavar a számomra teljesen szokatlan kezelőfelület, de szokható

    gps: offline nekem elég jól megy, ovi-ban afrika legelmaradottabb országa is megvan, ingyé tölthető, ha csak a sima gps-t használod akkor is elég gyorsan talál műholdat, agps-el ez másodpercek kérdése csak, de nekem nincs rajta mobilnet, plusz jobban is húzza az aksit, így én natúrban tolom gps-el (össz térkép kb 8 giga de a környező országok+ ahova cégesen szoktam menni kb 3-400 megában tokkal vonóval megvannak.) szerintem nincsenek turistautak feljelölve rajta, de van benne olyan opció hogy megmutatja hol vagy a térképen, legalább az irányt elég jól be lehet lőni, és az is több mint a semmi.:)

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Gergő_ #223 üzenetére

    nekem eddig semmi, bár én egység sugarú telefon használó vagyok, nagyon max zenét hallgatok róla, de nem telepítgetek, nem futtatok sok progit egyidőben, nem buherálok. ma is belefutottam egy idiótaságba, ha egy szám két névhez tartozik a telefonkönyvben valamiért (egy partner egy régi szinkronizálás miatt megvolt mint x és mint xy is, ugyanazzal a számmal), akkor egyiket se jeleníti meg ha hív, csak kiírja a hívó fél számát. elég kellemetlen volt ez ma, és szívtam vele amire rájöttem hogy ez fáj neki.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák