Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • col

    addikt

    Üdv mindenkinek,

    jómagam megszállott Nokiásként (bár elismerem, sajnos a Nokia mostanában nem igazából jeleskedik), egy második telefonként szereztem be pár napja ezt a típust. Bevallom kapóra jött, hogy egy régebbi készülékemet el tudtam adni és a T-Mobile-nél a készülékcsere lehetőséget igénybe véve kemény 17 ezer jó magyar forintokért jutottam hozzá.
    Szerintem ennyit megért :) (Ráadásul 0 szaldós ügyletet csináltam az ilyen eladás és vásárlás terén)
    Az első benyomások nem rosszak. A meglévő E-72-őm mellett sok változást nem jelent a szoftver, csak a tapizás ami még nehezebben megy, szokni kell. De nem rossz.
    Rögtön frissítettem is a 12-es sw-re, úgyhogy most friss, ropogós a készülék. Én nem látom annyira tragikusan a helyzetet. lehetne persze gyorsabb sok téren is, de igazából azért még így is elfogadható.

    Tud annyit, mint amennyire számítottam és vártam tőle. használható és azt mindenképpen teljesíti, amire készítették. telefonálni, kommunikálni, navigálni. A többi úgyis csak sok esetben felesleges "ficsőr", amelynek 90 %-át a normál júzer alig használja.
    Ennyi kezdetnek :)
    Most épp OPDA-ra várok szignózásügyileg :).. utána még majd kiderül mi egyéb okosságra tudom rávenni a kisokost :)

    Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

Új hozzászólás Aktív témák