Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZooLee

    őstag

    válasz nord_ #29 üzenetére

    nord_: A hazudott dual-sim szövegért meg kaphatnának egy akkora büntetést a nyakukba a fogyasztóvédőktől, hogy annak, aki ezt a jelzőt erre a telefonra kitalálta / jóváhagyta / engedélyezte, évekig ne jusson fizetésre való pénz.

    n4ri87: Ez most valami vicc akart lenni, ugye? Dual Sim mobilként hirdetik, de amennyire ez dual sim...

    Sajnos ezért még megb... cseszni se lehet őket, a készülék tényleg Dual Sim, ahogy a hátlap is az volt '98-ban. Amit itt hiányolunk, az a Dual StandBy, és kíváncsi leszek, hogy ez hány embert fog megtéveszteni. :(

    Egyébként én nagy Nokia fan volnék, de ez már nálam is kiverte a biztosítékot. Én már nagyon régen várok Dual Sim/StandBy készülékre, éppen a múlt héten untan meg a Nokia szarakodásáté, és vettem egy B5702-es Samsungot. És napról-napra jobban tetszik, pedig az egyik telefonom egy E71 volt, amiről váltottam. Pl. tényleg egy hete bírja az akksi két kártyával, pedig ki sem kapcsoltam éjszakára! Az ára pedig töredéke a Nokiáénak.

    Szóval tényleg ideje lenne ébredni, mert nagyon kinéz már egy alapos arcon csúszás, mint tette a SE évekig...

    Z.

Új hozzászólás Aktív témák