Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MR007RM

    addikt

    válasz Radeon_5 #6362 üzenetére

    Semmi sem tart örökké. Mostanában, illetve kb 1 éve igen sokat lógok a mobilarénán, mert a vásárolt mobil valami olyat adott amiről korábban álmodni sem mertem volna. Mindig is érdekeltek a technikai újdonságok, de mellette azért van más életem is. Momentán gyakorolok a hangszeremen (dolgozok) és mikor pihenek ránézek a topikra kit húztam már megint fel a nemértemmiértnemsymbian szövegemmel. :D

    Nekem nem tetszik ami most kialakulni látszik telefonilag és ennek hangot is adok, mint mindenki más, akkor is ha nem vagyok a szakmában. Talán nem vagyok egyedül ezzel és meghallja valaki. A Nokiától szerintem sok olyan szakembert rugtak ki akik máshogy képzelték a dolgok menetét és jók voltak a szakmájukban, mert olyan helyen döntöttek ami nem a mi érdekeinket szolgálja se nem az értelmes és hasznos fejlődést. Csak a pénz már minden meg a manipulálás és átverés. Drága amerikai mentalitás.Sokat érek a Nokiával, ha már nem ismerem fel, mert onnantól elveszett számomra.

    Egyébként volt már rengeteg mobilom és szinte mind Nokia. Emlékszem rájuk mit adtak a változatos formavilágon túl az új funkcionalitásig. Élmény volt mindegyik. A mostaniak egy picit sem hoznak lázba. :(

    [ Szerkesztve ]

    MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Új hozzászólás Aktív témák