Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zozoo83

    tag

    válasz sipeti2 #347 üzenetére

    Eljárt felette az idő? És akkor mi van, teszi a dolgát és folyamatosan fejlesztik. Windows felett is hogy el járt az idő mégis elég sokan használják. Minden funkciót ellát hibátlanul, javarészt ingyenesen.
    Sebességre nekem gyorsnak tűnik a videó alapján, nem tudom hova kell ennél gyorsabb?? 1-2 tizedmásodperc már ennyire fontos az embereknek? Ezért lesz mindenki idegbeteg türelmetlen, a mindennapokban.. Valaki írta feljebb hogy gyenge vasba rakták, szerintem az 1,3 GHZ az erős kategóriába tartozik.. A belassulások meg a hibák el fognak tűnni frissítésekkel. Elsőre semmi nem jön ki tökéletesként, azért frissitenek minden gyártónál.
    A fagyások meg legtöbbször szerintem user error miatt jönnek elő, pl. nem kompatibilis alkalmazások telepítéséből adódóan, amire még figyelmeztet is a telefon telepítés előtt.. Nekem volt N82, 5800, most N8-om van, és meglepődtem mekkorát fejlődött a symbi a bellével, (gyorsabb, jobb, testre szabhatóbb) és nem szokott fagyni.. Alkalmazások mennyiségére se lehet panasz mert mindent meg lehet találni symbianra is amire szüksége van az embernek. Szerintem egyedül a mozgó élő háttér hiányzik belőle, de nem lepődnék meg ha találnék egy ilyen alkalmazást is rá!
    A fotók/videók minősége, xenon vaku, az ingyenes hangos navi (akár az egész világtérképet letöltheted amit folyamatosan frissítenek, részletesen kocsmákkal, kutakkal, automatákkal, stb, bármilyen nyelven), fm transmitter, online tv, youtube (amit kirakhatsz kocsiba a hangszórókra), mind-mind élvezetté teszi a használatot.. És azt küldök-fogadok bluetooth-on amit akarok..
    Ha pedig felmész vele a facebook.com-ra automatikusan telepít egy másik facebook alkalmazást a telefonra ami gyorsabb és használhatóbb mint a nokia közzösségi alkalmazás.
    A kijelző meg annyira gáz lenne hogy nem full hd felbontású pár centibe bezsúfolva?
    Emberi szemmel ezen se látod a pixeleket, akkor meg nem mindegy mekkora a felbontása?

    A hibák amiket felsoroltál, szerintem elenyészőek, vagy figyelmet sem érdemel, mindenért kárpótol amit a telefonnal csinálni lehet, amilyen minőséget nyújt hosszú aku-idő mellett..

Új hozzászólás Aktív témák