Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blash

    tag

    Azt vettem eszre, hogy sem a Nokia Sport Tracker, sem a 4-es Garmin nem menti rendesen az utvonalakat. Altalaban par percet rogzitenek. Pedig korabban jo volt mindkettonel, akar egesznapos bicajozas utvonalat is rogzitettek, amig le nem merult a telefon. Ezzel a hibaval talalkozott mar mas is? Esetleg hardware-s gond lehet?

    Nem frissitettem ujabb firmware-re, de a Sport Trackert lecsereltem 1.82-re, s persze hogy ugyanolyan.

    Azt olvastam tobb helyen, hogy halk a csorgese, de hogy az ebreszetese joval halkabb az teljesen kikeszit. Nem tudok felkelni ra. Pedig mikor kivalasztom a jelzeshez a csengohangot, akkor eleg hangosan szol, de mikor ebreszt, akkor tok halk. Ezt a hozzaadotttal csinalja, de kiprobaltam a Handy Alarmot, ami a gyarit hasznalja, tehat ugyanolyan halk nalam, es a Y alarmot, ami meg egyaltalan meg sem nyikkan.

    Raadaskent nem talaltam semmit, ami s60v3-on percenkent csipogna hivas kozben. Mint az InCallert vagy a Minute Beep s60v2-re.

    Ultimate Voice Recorder felek, meg 15 vagy 30 masodpercenkent csipognak, ami mar tul gyakori.

    Ami miatt tetszett eredetileg a kagylos kialakitas, hogy egy kezzel is szet lehet nyitni, az szinte lehetetlen. Nem ugy, mint egy Motorola A1600-on (igaz, ott is csak a bal oldalan van bemelyedes).

    Osszegezve: szamomra jo fos ez a telefon.

Új hozzászólás Aktív témák