Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • this is life

    Ármester

    válasz l.skywalker #578 üzenetére

    Csak altalanos kijelentesem volt, meg ha kicsit epesen is hangzott. Nem rossz szandekbol irtam es legfokepp nem neked cimeztem volna , hanem azoknak akik kicsit tul toljak ezt a frissitesi mizeriat 2 het es Oreo a nokian cimu nota . Alapjaba veve nem a te fejedben akartam rendet tenni .Hasonlo esetben leirom inkabb az ok okozati osszefuggeseket mint ahogy quailstorm megtette .
    Alapbol egyszerunek tuno dolog egy foverzio frissites , de valojaban , sok munka ,ido ,gyartoi tamogatas kell hozza hogy megvalosuljon, es meg akkor se biztos a jo vegeredmeny . Lehet hogy nalam regi beidegzodes , de legtobbszor egy kozepkategorias keszulek azzal az OS/FW-vel mukodik leginkabb flottul amivel a piacra kerul. Itt meg majd az ido eldonti a kerdest.

    Hat az Oreonak kar volt uj foverzio szamot adni , nem sok ujdonsag lesz benne ahogy elnezem , a kedvencem a teljesitmeny es energiahatekonysagi optimalizacio 😀 kb a 1.6 verzio ota ez megy es a hw-ek egyre combosabbak hogy ezt kiszolgaljak .. majd elkezdenek droidon is optimalizalni , ha a mobil cpu/soc gyartas is eleri majd a hatarai kornyeket ..

    [ Szerkesztve ]

    Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

Új hozzászólás Aktív témák