Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • calocsay

    tag

    Én fel nem fogom mit szerencsétlenkedett a figura a beállítással. Nekem kb 20 másodperc volt a levelezés beállítása és hibátlanul megy minden. A netnél tényleg van egy kis macera a beállításnál, de ez szerintem a szolgáltató sara. Ha eleve úgy kérné a gyártót, hogy minden legyen előre beállítva nem kellene bénázni. Ez a nagybetűvel kezdődő e-mail cím és jelszó dolog minden Nokiánál ott van. Semmi se fog történni ha nagy betűvel kezded a mail címedet és közel se biztos, hogy a jelszó nem nagybetűvel kezdődik sokaknál. Úgyhogy ez 50%. Én azt mondom nüansznyi "gondok" ezek. Ha szánsz rá 2 percet a kicsomagolás után, ezzel nem lesz gondod. és töltögetned sem kell naponta. Az árával kapcsolatban pedig a szokásos sírást hallhattuk a videóban. Mint minden új termék, kicsit ez is drága, de nem egy ismerősömnél látom megvéve a cuccot épp azért, mert a böngészéshez, freddyzéshez, olvasáshoz tabletet használ, csak az appokba temetkezve esetleg elérhető is akar lenni a manus, ezért gondolta, hogy vesz egy használható telefont is:-D Való igaz, kihaltak a gyártók ebben a ketagóriában, de 1 milliárd S40 készülék még kint figyel a világban. Ha kicsit gondolkodunk ezen, mekkora baromi nagy számról beszélünk, máris megértjük, hogy amíg a gyártók 99%-a áttért az okostelefon gyártásra és a Samsung, iPhone mellett gyakorlatilag labdába se rúg, addig a Nokia egymaga szolgálja ki ezt cseppet sem kis szegmenset. Amire a teszt ismét nem tért ki, az a beépített internet telefon funkció. Azaz lehet fikázni a cuccot, de a két sim kártyája mellett anélkül tudunk ingyen telefonálni, hogy taccsra tennék vele a telefon akkuját. Hogy még pontosabban fogalmazzak, ezt a telefont 3 számon is fel lehet hívni és ehhez egyetlen alkalmazást sem kell lebohóckodni semmiféle áruházból. Vagyis aki ezt a telefont megveszi, gyárilag kapja bele az általam csak "felező"-nek hívott extra VoIP szolgáltatást, ami nem mellesleg, a piacon kizárólagosan a Nokia Asha szériákban van benne. Minden más platformon szerencsétlenkedni kell valamilyen appal, ami vagy megy, vagy nem és azok zöme sem beépülő. Személy szerint örülök a mindenre kiterjedő részletes termék bemutatónak, leülhetsz, ez így 1-es kisfiam.

    Nokia 520 - Nokia 735 - Nokia 105 - Nokia 215 - Samsung A5 (2017) - Nokia 2720

Új hozzászólás Aktív témák