Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • durkonorbi

    tag

    válasz meroly #39 üzenetére

    Hát igen.... arra tudok csak gondolni, hogy a "3G chip" modernebb, kevesebbet eszik, másképpen kommunikál stb. ... vagy passz ...

    Nekem ezelőtt egy 2630 volt, majdnem tökéletes volt nekem ... kamerát alig-alig használom, szinte soha, a BT kell, ezenkívül az üzemidő is fontos volt... na az ment ... volt, hogy egy hétig is, pedig én is beszélek azért vagy egy órát naponta, jellemzően... pici, takaros, vékony, masszív, és nekem tetszett a design... de az egy éves fiam csak szétrágta... :) egyetlen egy dolog miatt nem vettem ugyanilyet, az az egy pedig az, ami végig idegesített amíg használtam: annyira lassú, hogy az már-már fáj... szörnyen... :( Nagyon örültem volna, ha kijön egy ugyanilyen, csak tesznek bele egy 2 MP körüli kamerát, meg egy gyors procit, több memóval, és egy memóriafoglalatot... :) Na akkor tuti azt veszem meg, sőt vagy hármat, hogy az elkövetkező pár évre legyen... :) Így maradt az igényekhez közeli 2730 classic, ami bár vastagabb, de a tudása nekem untig elég, az aksi meg majd mutatja mit tud... ha sikerül vele megbarátkozni, jó, ha nem akkor várunk egy újabb nokia telcsire... :) hátha kijön egy vérfrissítésen átesett 2630 ... :)

Új hozzászólás Aktív témák