Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • durkonorbi

    tag

    válasz meroly #37 üzenetére

    Köszönöm igen, tényleg ott volt, éppen csak ott nem néztem... :)

    Azóta frissebb benyomás: billentyűkkel barátkozom, szokni kell, és így már jobb!
    Első napokban gyűrtem rendesen, így 2 nap alatt lemerült piros csíkra, remélem ez az akkuidő azért majd jobb lesz... bár ahogy néztem majdnem ugyanaz a teló mint a 2700 (szinte) és annál is pár nap a készenlét... ez mondjuk nem túl jó, én szeretem, ha BT kihangosítás mellett is olyan 4-5 napot bír a teló... na majd látjuk...

    Ami érdekes, hogy gyári spec szerint a 3G hálón hosszabb a készenléti idő. Ez mitől van? Technológia, és ennyi? Mert ugye ha 3G-n van mindig akkor ez Ok, de ha utazok (én meg ugye sokat teszem ezt) akkor gyanítom oda-vissza váltogat, és az már lehet eszi az aksit, nem? Vagy tévhitekben élek? :) Mert egyébként nem sok mindenre használom most a 3G-t, moil net van laptopon, ez csak hagyományos telefonos alkalmazásokra kell...

    Ja, Nokia maps jól műkszik, térképeket szépen szedi le, teszi fel a map loader, ehhez kapcsolódóan egy kérdés: van valami GPS amit tud kezelni vajon biztosan a teló? Van ugyan erre céleszközöm, de kiváncsiság... illetve másnak is jó lehet, meg akár nekem is ha pont van valami a másikkal....

Új hozzászólás Aktív témák