Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cartmenn

    tag

    Szerintem se ér annyit max a felét,bár én újracsomagoltam vettem 27e-ért :) A kamerát tényleg rossz helyre rakták,de nem azért vettem :) persze ennyiért tényleg szégyen a minősége.A hátlapnak a fényes lakkot én sem értem.Meg nem konfigurálható a navi gombja amit szerettem volna,de ezt írta is róla .------Semmilyen beállítással nem volt gondom,mindent megtaláltam,utána úgy se kell állítgatni semmit :) --kicsit szokatlan hogy nemcsak lefelé hanem oldara is mászkálni kell 1-1 menü pontban,de rá lehet érezni :) Egyedi személyre szabott csengő hang van (nekem ez is kellett ezt megszoktam) Sajna SMS és ébresztést sajátot már nem tudtam.Semmilyen előre telepített alkalmazás nem érdekel ami rajta van,nem azért vettem---arra mindenki vegyen okostelót :) Amúgy wifin a YT. videók nem akadnak csak kipróbáltam.És akadás tényleg van néha így is.Volt szolgálati telóm Nokia 2xx ha jól emlészem ,most meg Samsung j3 szerintem jobb a fülhangszórója ennek a Nokiának legalább a hangminőséggel nem nyúltam mellé :) .Ja és fel kellett előtte keresnem a 2 szolgáltatómat mert nano sim-es -- és régi kártyáim voltak .Hogy meddig bírja 2simmel azt még tesztelnem kell :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák