Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Márton

    nagyúr

    sziasztok!

    több év után telócsere előtt állok, kéne végre valami színes kijelzős, kamerás jószág
    a 3310 után :) (egyébként még müxik, csak lassan szükössé válik a 10 sms tárolás, nincs wap, email, stb)

    Szóval vásárlás előtt, azért rákérdeznék néhány dologra:

    - ha jól emlékszem a tesztben azt írják, idegesítően lassú a menüje. ez akkor is igaz, ha kikapcsoljuk a gombok hangjait? úgy tudom főleg ez lassítja.

    - jó hogy tud mp3 csengőhangot, de azt hogy tudom rátölteni? OK, épp az imént írták hogy müködik az adatkábellel. Páromnak 2600 van, mely bluetoothos. Az müködne, hogy az ő telefonjára rátöltöm pc-ről a csengőhangot, háttérképet, stb. és azt mms-ként elküldöm a sajátomra? Vagy ez rossz ötlet?

    - sms írás közben tényleg nem látszik hogy hány karakter fér még bele az 1 üzibe?

    - hívás közben aktiválható-e a beszélgetés rögzítése funkció?

    - a kihangosítás müködik-e autóban vezetés közben? ergo így megspórolható a headset?

    - párom kijelzője pár perc után mindig kikapcsol, ami részben jó, de én meg már megszoktam hogy nincs órám és elég csak ránézni a telóra, hogy tudjam az időt.
    Itt viszont mindig gombot is kellene nyomni emiatt?

    hát ennyi, köszi előre is
    Márton

    Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

Új hozzászólás Aktív témák