Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SQX_Barto

    addikt

    Nah sikeresen hozzajutottam egy ilyen csodahoz (UK-ben) a legolcsobb nokia (zseblampa) telefon volt :D
    £5 (+ £10 feltoltes, de azt haverral elboltoltam).
    Nekem kellett egy k.... olcso fuggetlen Nokia. Ezeknek a kriteriumoknak megfelel.
    A gombokat meg szokni kell, foleg az volt furcsa, hogy a navi gomb "OK" gombkent nem funkcional csakis a bal szelso gomb. Toltesnel nem vilagit, es ahogy nezem nem is lehet beallitani, hogy vilagitson (az osszes eddigi telom vilagitott tolteskor, lehet ez masnak mar megszokott).Csengohangokat vegigzongoraztam, majd keresek neten dallamokat, (regi szep idoket idezi, mikor az osregi Ericsson telomra potyogtem be netrol kottakat :D)
    Mikor meglattam a dobozat eleg nagyot rohogtem :D Ennel kisebb es gazdasagosabb dobozt mar csak akkor csinalhatak volna, ha egy feher osszehajtogatott kartonra rairjak filccel, hogy Nokia :DDD
    Tolto, headset, aksi (mi masra is lehetne meg szamitani)

    Ha valaki tud megbizhato oldalt, ahonnan lehet tolteni kottakat ehhez a telohoz felesleges reklamok nelkul, kerem jelezze.
    Bocs, angol billentyuzet, nuku ekezet

    - Van zseplampam! Es csorog is! :C :DD

    [ Szerkesztve ]

    If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Új hozzászólás Aktív témák