Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ceia

    őstag

    Ha én valakinek titkosítva akarnék üzeneteket juttatni, találkoznék vele és megbeszélnék egy jó hosszú kódot, amivel a titkosított RAR állományt kicsomagolhatja. Ennyi. Ha azt feltörik, nem bánom, a vendégeim. A RAR-hoz most is 40 karakter hosszú kódot használok, ha titkosítani akarok. Minden típusú karakterből tartalmaz többet is. 1234567890123456789012345678901234567890 Ilyen hosszú, csak hogy szemléltessem. Nem ez az :) Bármikor be tudom ütni, nem kellett felírnom sem, mert a billentyűzeten egy adott logika szerint helyezkednek el a beírt karakterek. Tehát a billentyűzet kell a beíráshoz, fejből nem tudom, csak a logikát. Hardver kulcs :D Ezt még egy erőművel sem fejtik meg egykönnyen, túl hosszú ideig tartana. De lehet még hosszabbat is beírni. Sőt, tudnám tovább bonyolítani: A RAR állomány fejléce a Rar! karaktersorral kezdődik. Ezt átírhatom más karakterekre. Feldarabolom az állományt tetszőleges darabokra. A darabokat adott logika szerint felcserélem egymással, és úgy rakom össze. Hadd bütyköljenek vele :P

    (#1) Mercel Majd ha minden vezető politikus és kormányzati felelős vezető munkája és élete nyitott könyv lesz - akkor meggondolható, hogy bizalmi alapon a polgárok beleegyezésüket adják a folyamatos megfigyeléshez és kontrollhoz.
    Németország és Franciaország még úgy ahogy korrekt társadalom
    Ezeket gondold még át :N

    [ Szerkesztve ]

            it's more fun to compute

  • ceia

    őstag

    válasz kevinium #25 üzenetére

    Ahogy írtam, nem kell megjegyeznem a kódot, nem is tudnám - a billentyűket egy adott logika alpján nyomkodom, és csak ezt a logikát kell tudnom, nem nehéz. :) Semmi extra program, vagy tudás, csak a Rar, ez a lényeg. Azt a darabolásos módszert nem használom, csak egy poén.

            it's more fun to compute

Új hozzászólás Aktív témák