Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    válasz - = Zk = - #11 üzenetére

    Szerintem nagyon jó játék. Random generált a pálya és minden zónában van több lehetséges boss amiből random kapod valamelyiket így megéri többször végigvinni hogy harcolhass az összes ellen. A gunplay szerintem jó benne, bár nincs hip shot, tehát ilyen RE módon csak célzás után lehet lőni.
    A képességek szabadon variálhatók, on the fly at lehet buildelni ha kell (ez pl legnehezebb fokozaton kell is, mert sok bosst nem lehet adott buildel megölni, vagy legalábbis nagyon nehéz).

    A souls mechanikát én szeretem, ráadásul itt semmit sem veszítesz el ha meghalsz, nem kell felvenned semmit. Csak visszaspawnolnak az ellenfelek, de ez még jó is mert több XP.

    Viszont szerintem egyedül nagyon idegesítő, mert a legtöbb bossnál rengeteg add spawnol vagy eleve 2 boss van. Ezt egyedül nehéz kezelni szóval én mindenképpen kerülném a solo-t vagy legfeljebb normal-on próbálkoznék vele.

    Nyilván aki COD-ra meg ilyen pörgős run and gun-ra számít az csalódni fog, de ez egy nagyon nagyon jó játék és a pályadesign, a grafika stílusa néha eszméletlen szép.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák