Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dilajoska1

    őstag

    válasz #16820480 #30 üzenetére

    Szerintem még mindig a legjobb megoldás az ujjlenyomat olvasó. Azt ne mondja nekem senki hogy 1-2 mp-t nem tud várni még feloldja a zárat. De szerintem a Vivo-é gyorsabb.

    Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

  • joey04

    titán

    válasz #16820480 #30 üzenetére

    A topikjában is azt olvasom, hogy a legtöbb embernek megy, de nem mindenkinél. Nem értek hozzá, de a leírások és a tapasztalatok alapján a fotokromatikus lencséjű napszemüveggel nem kompatibilis. Ha visszább veszed a biztonságot, akkor megy. Amikor X-em volt én is próbálkoztam, igaz nem napszemüveggel, de azt pl. tök jól lekezelte, hogy amikor regisztráltam az arcom, akkor frissen borotvált voltam és semmi nem volt a fejemen, amikor pedig 4 napos borostával, szemüveggel és a fejhallgatóval a fejemen próbáltam, akkor csont nélkül ment. Engem 2 dolog zavart, az egyik, hogy reggelente nehezebben engedett be, gondoltam a gyűrött fej meg a fény miatt ráncolt homlok vagy a fene tudja, a másik meg hogy nem megy fektetett módban. Utóbbival kapcsolatban voltak pletykák, hogy lesz rá megoldás, csak nem tudni, hogy majd a következő nagy iOS verzióban, vagy pedig új hw is kell majd hozzá. Egyébként a napszemüveg is olyan, hogy többeknél megoldás volt, hogy miután nem ismerte fel őket, kérte a kódot, majd frissítette az arcról az adatokat és onnantól ment. Tehát tanítható és tanítani is kell. Hozzáteszem ez sem MINDEN napszemüveg esetén működik, ez tény. De nekem nagyon tetszett, mert az ujjlenyomat-olvasóval az a legnagyobb bajom, hogy a nedves ujjat rosszul kezeli, nyáron meg állandóan meg kell törölnöm az ujjam, hogy menjen a dolog. Ezt is olvastam a kijelzőbe épített verzióval kapcsolatban, hogy a simánál is rosszabbul kezeli a nedves ujjat, tehát nekem (és sokaknak) még ez is egy plusz hátrány. Szóval tökéletes megoldás nincs, de engem meggyőzött a Face ID, nekem az a legkényelmesebb, hiányzik is, de már nem veszek X-et, majd ősszel meglátom hogy alakul a piac.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • pusszycat

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz #16820480 #35 üzenetére

    Amit arccal oldasz fel az mind face id szerintem. :K

    Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

Új hozzászólás Aktív témák