Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz Zsolto #4 üzenetére

    i780-at kértünk a T-Mobile-tól annak idején, de nem tudtak adni.

    Minden gyártó visszatartja Barcelonáig (jövő hét) az újdonságokat. Nincs olyan Nokia, SE és Samsung modell az elmúlt 6 hónapból, amit ne teszteltünk volna. De megnyugodhatsz, holnap LG, aztán HP, aztán Sagem :D

    Mellesleg szerintem pont egy projektoros cucc tök érdekes.

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

  • bepe79

    addikt

    válasz Zsolto #4 üzenetére

    A Fay utcai kinai piacon biztos nem, mert azt a piacot megszuntettek, ledozeroltak mar regebben, ha jol tudom. Ettol fuggetlenul lehet, hogy ujranyilt azota, nem jarok arrafele, kicsit messze van a 18. kerulettol. :)

    Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

  • Bocha

    HÁZIGAZDA

    válasz Zsolto #4 üzenetére

    Azért a Philips cuccokat ne említsük már egy lapon ezekkel az kínai cuccokkal. Jó, a Hyundai valószínűleg egy szint, viszont mindenképp be kellett mutatnunk őket, mert több olvasói kérdést is kaptunk velük kapcsolatban - a Hyundai név ugyanis hangzik annyira jól, hogy simán azt hihesse valaki, hogy némi minőséget is kap a pénzéért. Az AnyCool vicces volt, ez meg marhára nem szutyok, hanem a világ első projektoros telefonja. A Texas Instruments már évek óta próbálja megoldani ugyanezt, ha jól tudom, még mindig csak működő prototípusuk van, a kínaiak meg megcsinálták, emellett nem lehet elmenni szó nélkül.

    Erről az i780-ról meg igazán le lehetne pörögni. :) Anno úgy volt, hogy kapunk a Samsungtól, valahol elmaradt és végül ha jól emlékszem nem adhattak, a T meg nagyon nem jelentkezett azért, hogy adjon, én meg nem nagyon rohangáltam érte. Alapvetően mindent letesztelünk, ami megjelenik, egyszer kimaradt ez az i780, Ti meg azóta nem tudtok túllépni rajta, nem értem. Egyébként igen, most uborkaszezon van, szerencsére befutott a Voice és a Data Messenger, a Prada 2 és elvileg be fog a Touch Cruise 2, de múlt hét végén még teljesen bizonytalan volt, hogy milyen tesztek fognak ezen a héten kimenni, akkor ugyanis még nem voltak nálunk ezek a cuccok - kivéve a Voice Messenger, ugye. Szóval most ha akartunk volna, sem tudtunk volna más tesztet kirakni, mint ezt, a semminél meg Te is beláthatod, hogy még ez is jobb, akármennyire is elmaradt az i780 teszt. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

Új hozzászólás Aktív témák