Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #30610944

    törölt tag

    válasz Noukoum #46 üzenetére

    Samsungnal mi van?
    Felrobbannak az akuk, csikozodnak az amoled kijelzok, merulnek az Exynosok, esatobbi...viccet felreteve,
    Nem utom a OnePlus-t, de az a baj, veluk (de ugy nez ki ez egy erzekeny tema ugy latom, mert sok ember a lelkere veszi) nagyfiuknak erzik magukat a tobbi nagyok kozott, csak meg a seggukon ott a tojashej kb.
    Apple kurv@ sokat veszitene, ha nem hozna be eu-ba a portekajat. Ez neki a kincses banya. OnePlus-nal ez nem mondhato el.
    Meg jo hogy igy ismersz, hogy ugy latod nem ismerem az arakat. Lehet ismersz valahonnan?
    :U
    Viccet felreteve ismerem az arakat nagyon is jol pont ezert irtam azokat amikt irtam.
    Gyors toltoje a 3 illetve a 3T idejen volt forradalmi. Onnantol a konkurencia lenyomta.
    120Hz-s kijelzo mar volt elotte is bar azt nem tudom QHD volt, most nincs kedvem utana nezni.
    Kijelzobe epitett ujjlenyomat-ot nem ok talaltak ki, meg a kavamentes kijelzot sem...te ez most ez szponzoralt poszt toleed mert akkor tovabb lapozok inkabb... :F
    Kamerat meg hagyjuk mar. Nezz teszteket rola. GSMArena, DXOMark, meg ezer masik oldal van. Minosegban sehol sincsenek a nagyokhoz kepest.
    Aztan azt mar meg sem emlitem megjelenes utan arakat vagnak, mert nem megy a biznisz ahogy kene, a tavalyi 7-7T szeria ara meg mar a beka segge alatt van.
    Ugyanez az osszes Samsung-nal. S20 szeria is 2 honap utan mar atesett egy kemeny arvagason, mindent hozzad vagnak csak vedd mar meg. Huawei ugyanez.
    Egy marka van a piacon, Apple aki akar tetszik, akar nem megteheti, hogy nem csinal ilyeneket, sot meg lehet el is vesz majd (tolto, fules lehetseges elvetel). Tehat igen Apple-nek sikerult brandet epiteni es megtartani, talan az utobbi szo meg fontosabb.
    Vitazhatunk errol orakig, de attol meg ez igy van. Nezd meg milyen telefonok eladasai tarolnak....iPhone 11.

    KRSoos:
    Mi van a Porsche-vel? :DDD
    Azt hittem telefonrol beszelunk. :F

Új hozzászólás Aktív témák