Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #30610944

    törölt tag

    válasz Graphics #1 üzenetére

    Mondjuk azt mondtak visszaternek a Norddal a gyokerekhez. Hat az pedig flagship telefont jelentene alacsony ar mellet. Ez minden lesz csak nem az. OnePlus ott rontotta el mikor evrol evre emelt iden meg mar nagyon elszalltak es ezen es sem fog segiteni mert tul keson jon es az ara se lesz tuti annyi amennyire itt sokan szamitanak.

  • #30610944

    törölt tag

    válasz KRSoos #11 üzenetére

    Miert pont a 3at-vel jossz? Voltak am telefonjaik elotte is. :U
    Amugy meg egy Snapi 7xx—el nem epp flagship killer mert a 7es szeria kozepkategoriaban jatszik.

  • #30610944

    törölt tag

    válasz zolomon17 #13 üzenetére

    Azzal teljesen egyetertek hogy fluid tud lenni 7es szerias sznapival is. Legtobb embernek boven eleg az a teljesitmeny amit nyujt.
    En arra reagaltam, hogy az kozel nem flagship teljesitmeny a 7es sznapi.
    Amugy meg eleg sok sznapi 865-os van mar piacon amik eleg olcsoak es mire ez kijon meg lejebb megy az aruk vagy ha nem is megy lejebb eppenhogy lesznek dragabbak nala, ami miatt inkabb azokat eri majd megvenni mint a Nord-ot. Hacsak nem nagyon olcsoan adjak majd amire eselyt nem latok.
    Olyan ligaban probal versenybe szallni OnePlus a Nord-al ahol nagyon eros a konkurencia.

    [ Szerkesztve ]

  • #30610944

    törölt tag

    válasz nozs23 #19 üzenetére

    Nem csinaltak. Gyakorlatilag copy+paste volt. Opponal mar van ilyen telefon.

  • #30610944

    törölt tag

    válasz pusszycat #25 üzenetére

    Ott a pont! Es ez csak egy pelda. Xiaomi-k, Realme-k mind szorongatjak OnePlus toket, de lassan mar az Oppo is amireol leszakadt a OnePlus. Meg regebben ide lehetett sorolni a Huawei-t ill. a Honor keszulekeket, de azok kiestek a praksziszbol GSM hiany miatt.
    Szoval mint ahogy Noukoum is mondta lehet itt keremszepen brandet epiteni de ez eddig az Apple-nek jott ossze ugy istenigazan a tobbi csak szeretne az lenni. Az is igaz, hogy indianak all a zaszlo mostansag, de akkor inkabb ne is hozzak ide a telefonjaikat ennyiert. Kib@szott mod lehuzzak az embert. Akkor inkabb megveszi az emerb Gearbest, Aliexpress meg a hasonlo oldalakrol fele annyiert, amennyit er is valojaban.
    FuRiONight: Ahogy mas is irta sosem szorongatott OnePlus senkit, kamerarol meg inkabb ne is beszeljunk. Meg a fizetett "influencerek" is azt mondjak OK a minoseg de semmi eget rengeto.
    Teljesitmeny sem egy nagy szam. Anno 8 giga rammal az 5T-m ugy meg akadt napi szinten, hogy vagtam volna foldhoz. Optimalizalni meg elfelejtettek inkabb erobol probalnak mindent megoldani.
    :DDD

  • #30610944

    törölt tag

    válasz Noukoum #46 üzenetére

    Samsungnal mi van?
    Felrobbannak az akuk, csikozodnak az amoled kijelzok, merulnek az Exynosok, esatobbi...viccet felreteve,
    Nem utom a OnePlus-t, de az a baj, veluk (de ugy nez ki ez egy erzekeny tema ugy latom, mert sok ember a lelkere veszi) nagyfiuknak erzik magukat a tobbi nagyok kozott, csak meg a seggukon ott a tojashej kb.
    Apple kurv@ sokat veszitene, ha nem hozna be eu-ba a portekajat. Ez neki a kincses banya. OnePlus-nal ez nem mondhato el.
    Meg jo hogy igy ismersz, hogy ugy latod nem ismerem az arakat. Lehet ismersz valahonnan?
    :U
    Viccet felreteve ismerem az arakat nagyon is jol pont ezert irtam azokat amikt irtam.
    Gyors toltoje a 3 illetve a 3T idejen volt forradalmi. Onnantol a konkurencia lenyomta.
    120Hz-s kijelzo mar volt elotte is bar azt nem tudom QHD volt, most nincs kedvem utana nezni.
    Kijelzobe epitett ujjlenyomat-ot nem ok talaltak ki, meg a kavamentes kijelzot sem...te ez most ez szponzoralt poszt toleed mert akkor tovabb lapozok inkabb... :F
    Kamerat meg hagyjuk mar. Nezz teszteket rola. GSMArena, DXOMark, meg ezer masik oldal van. Minosegban sehol sincsenek a nagyokhoz kepest.
    Aztan azt mar meg sem emlitem megjelenes utan arakat vagnak, mert nem megy a biznisz ahogy kene, a tavalyi 7-7T szeria ara meg mar a beka segge alatt van.
    Ugyanez az osszes Samsung-nal. S20 szeria is 2 honap utan mar atesett egy kemeny arvagason, mindent hozzad vagnak csak vedd mar meg. Huawei ugyanez.
    Egy marka van a piacon, Apple aki akar tetszik, akar nem megteheti, hogy nem csinal ilyeneket, sot meg lehet el is vesz majd (tolto, fules lehetseges elvetel). Tehat igen Apple-nek sikerult brandet epiteni es megtartani, talan az utobbi szo meg fontosabb.
    Vitazhatunk errol orakig, de attol meg ez igy van. Nezd meg milyen telefonok eladasai tarolnak....iPhone 11.

    KRSoos:
    Mi van a Porsche-vel? :DDD
    Azt hittem telefonrol beszelunk. :F

  • #30610944

    törölt tag

    válasz KRSoos #57 üzenetére

    Nincs reklam...csak mondom mar lattam TV-ben, plakatokon, ujsagokban es egyeb helyeken OnePlus reklamokat...azt hogy Magyarorszagon lehet nincs azt nem tudom. Jo regota nem voltam otthon. Szoval igen reklamoz kemenyen.
    Community-n voltam nem egyszer mivel volt ket OnePlus-om is. Rendszeresen fent voltam a forumjaikon, nem kell oket bemutatni. Tudnek itt is meslti boven.
    Az eladasokra ennyit reagalnek, hogy kiragadtad a US piacot en az elobb a global eladasokrol beszeltem amit szerintem le is cikkezet a MA, hogy az iPhone 11 magasan vitt mindent es hogy minden brand zuhant de a Realme javult. OnePlus-t meg sem emlitettek ha jol emlekszem de majd kijavitanak ha rosszul tudom.
    Indiat meg kar felhozni, mert ott kurv@ olcso. A hulyenek is megeri ott megvenni, raadasul ha jol tudom ott gyartjak ami egyik ok is lehet amiert ott olcsobb. Nem veletlen lehet keletrol rendelni OnePlus-okat pics@ aron, mert meg igy is nyernek rajta. Megveszik indiai aron azt eladjak kicsivel dragabban de meg mindig alacsonyabban mint a nyugait arak.
    Amugy megkockaztathatod, hogy jobban indult a OnePlus szekere, de belebuknal.
    :DDD

  • #30610944

    törölt tag

    válasz Noukoum #60 üzenetére

    Oda-vissza lehetne sorolni ugy gondolom ki, miben jobb, ki hol b@szta el, latom megulod a lovat rendesen. De ez mar atmenni Apple-Android csataba aminek ban lesz a vege egyikonk reszerol az tuti.
    Apple Fan vagyok szerinted...OK, legyen igazad, de jelenleg egy Apple termek van a haztartasomban a tobbi Android, de oke Fan vagyok. :C
    Arvagasrol annyit, hogy ami odahaza mi megy azzal nem vagyok tisztaban, nem ott elek de azt tudom olyan kicsi a piac, hogy nem is erdemes vele foglalkozni szoval johetsz itt a hatalmas arakkal de ha nullat adna el otthon az Apple vagy barmelyik mas gyarto azt nem ereznek meg.
    Amugy meg erdemes lenne felnezned (de gondolom kulfoldi oldalakkal nem foglalkozol) amazon, ebay, hivatalos gyartok oldalara vagy kulfoldi mobilszolgaltatok oldalara es megnezni ott mennyire akcioznak es akkor talan ertened amit irok. Akar mondhatnam a Gearbest es a hozza hasonlo oldalakat de ott meg a gariztatassal jonnel, holott az is megoldhato.
    Tavaly november-decemberben pl. egy P30Pro 250 angol font volt fuggetlenul kerek egy honapig. Mennyi is volt a nyito ara? 800-900 font. Egy eves nem volt es ekkorat esett. Es ez csak egy pelda a sok kozul. De ha gondolod akkor minden alkalommal ha van valami privatban szivesen kuldok neked linket, mert ez neked nem erv ha ezt csak ugy leirom, meg biztos csak kitalalom ezeket illetve ugysem ertek az arakhoz.
    Kameraban pedig sosem voltak jok a OnePlus-ok.
    GSMArena osszehasonlito. Beletettem a kedvedert az S20+ es a P30Pro-t. Tessek belenagyitgatni. A 80 eves oreganyam is latja melyik keszit elesebb tisztabb kepet, melyiknek jobb a dinamikaja, a HDR-je esatobbi.
    [link]
    Ha kell majd link az akciokrol szolj es kuldok.
    "Micdrop" ;)

  • #30610944

    törölt tag

    válasz Timer #65 üzenetére

    Mi lenne akkor ha a nep nem sirna (hogy a te szavaiddal eljek)?
    Abban az esetben a cegek szarnanak mindenre azt megallna a fejlodes, mert amit irsz ez jon le...nagy sz@rt. Akkor is menne a fejlodes, a Pixelek no elese, akku kapacitas novelese, jobb kijelzo, gyorsabb proci, stb.

Új hozzászólás Aktív témák