Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    válasz prolad #12 üzenetére

    Nekem meg pont az a furcsa, hogy itt van előttem az S9+ és az előlapi kamerája nekem kisebbnek tűnik, mint amik az S10 render képeken vannak. Furcsán nagynak tűnnek a képeken lévő kamerák.

    Egyébként én is úgy gondolom, hogy az egyedüli kényelmes megoldás a pop-up kamera, de ez szerintem abban az esetben lehet praktikus, ha az ember a kijelzőbe integrált ujjlenyomatolvasót használja. Azért plusz egy mechanikus alkatrész szerintem ha elromolhat, akkor el is fog, ha pedig arcfelismeréssel használja az ember, akkor elég nagy igénybevételnek lenne kitéve, mellette pedig lassabb is lenne a feloldási idő. Viszont én a kijelzőbe integrált ujjlenyomatolvasó megjelenésével az arcfelismerést helyből értelmetlennek tartom, így pedig ez a probléma kiküszöbölve.

    Ha tényleg nem csal a szimatom és a lyukak kisebbek lesznek a valóságban, mint a képen, akkor a notch-nál mindenképp jobb megoldás lehet, mert ha a kis kamerás rész le van választva értesítési sávként fekete csíkkal, akkor jóval több dolog kifér oda, mint mondjuk egy szenzorszigetes telefonnál. Kevesebb lenne a kompromisszum. A pop-up-nál viszont semmiképp sem tud jobb alternatíva lenni.

Új hozzászólás Aktív témák