Hirdetés

2019. február 17., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) VIBO

VIBO
(őstag)

Nekem tetszik. Sztem az S10+ lesz a next tella az S8 után ;)

König - KN-HDMIREP25 hdmi repeater eladó.

(#2) akoska07 válasza VIBO (#1) üzenetére

akoska07
(PH! nagyúr)

Kb én is így leszek.

Sokatt vezetek fontos volt az iris scanner,illetve a képernyőbe integrált ujjlenyomat olvasó is jól jön majd.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD

(#3) roli543

roli543
(senior tag)

A PhoneArena lehozott egy képet az S10e-ről és full jol nezett ki, az iPhone Xr ellen készül full kijelzővel, nagyon szimpi telefon ha valóban olyan lesz.

Apple iPhone SE + iPad 2017

(#4) bigmasterg

bigmasterg
(PH! addikt)

Az a dupla előlapi kamera kivágás szerintem csúnya.
Az egy kör még hagyján, de igazából ennél használhatóbb megoldásnak tűnik a teardrop notch.

˙

(#5) hito

hito
(PH! nagyúr)

A Note 10 kb. mennyivel fog befutni az S10 piacra dobása után?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#6) enginev3.0

enginev3.0
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Marhára nem erőltették meg magukat a 10-es számra...

Apple legalább valamit alkotott erre a kerek kiadásra

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Logitech <3 ll Xiaomi Mi 8

(#7) Kasya válasza hito (#5) üzenetére

Kasya
(PH! nagyúr)

Gondolom szokasos idoben, nyar vegen. Miért csinalna megjeleneskor konkurenciat maganak. Foleg, hogy csak az Spen az, amivel tobbet fog nyujtani es kerhetnek erte ujra magas arat.

(#8) VIBO válasza bigmasterg (#4) üzenetére

VIBO
(őstag)

Nekem inkább ez jön be. Bár a notch-okkal sincs problémám :)

König - KN-HDMIREP25 hdmi repeater eladó.

(#9) ZeGa01

ZeGa01
(tag)

Szerintem ez ocsmány bár ez szubjektív. Nekem sokkal jobban tetszik a vízcseppnyi notch, mint amit a huawei p smart 2019-en alkalmaznak.

(#10) Noukoum válasza enginev3.0 (#6) üzenetére

Noukoum
(fanatikus tag)

Ja, behozta a többéves lemaradását (nagyjából)

Only a sith deals in absolutes

(#11) 56k válasza VIBO (#1) üzenetére

56k
(tag)

Valaki elmagyarázhatná miért nem lehet szimmetrikus az alsó és a felső káva... Nekem nagyon zavaró.

LG:GT540,P990,G2,G3,G4 Nokia Lumia 900,920,1520,930 Samsung: S1,S2,S3,S5,S8 Huawei: Mate 8,9,10,P8,P9P iPhone: 3gs,4s,5s,6s,6sp,7,7p,8p,X

(#12) prolad

prolad
(őstag)

Én csak azt nem értem, hogy ha tényleg jön pop up kamerás telefon tőlük, akkor itt miért nem használják. Mert a sima s10 még rendben is lenne, de a 2 előlaőpi kamerás kivágás a plusnál már annyira nem nyerő. És ez csak renderkép, a valóságban nagyobb lesz a lyuk.

(#13) .Szaki. válasza prolad (#12) üzenetére

.Szaki.
(őstag)
LOGOUT blog

Nekem meg pont az a furcsa, hogy itt van előttem az S9+ és az előlapi kamerája nekem kisebbnek tűnik, mint amik az S10 render képeken vannak. Furcsán nagynak tűnnek a képeken lévő kamerák.

Egyébként én is úgy gondolom, hogy az egyedüli kényelmes megoldás a pop-up kamera, de ez szerintem abban az esetben lehet praktikus, ha az ember a kijelzőbe integrált ujjlenyomatolvasót használja. Azért plusz egy mechanikus alkatrész szerintem ha elromolhat, akkor el is fog, ha pedig arcfelismeréssel használja az ember, akkor elég nagy igénybevételnek lenne kitéve, mellette pedig lassabb is lenne a feloldási idő. Viszont én a kijelzőbe integrált ujjlenyomatolvasó megjelenésével az arcfelismerést helyből értelmetlennek tartom, így pedig ez a probléma kiküszöbölve.

Ha tényleg nem csal a szimatom és a lyukak kisebbek lesznek a valóságban, mint a képen, akkor a notch-nál mindenképp jobb megoldás lehet, mert ha a kis kamerás rész le van választva értesítési sávként fekete csíkkal, akkor jóval több dolog kifér oda, mint mondjuk egy szenzorszigetes telefonnál. Kevesebb lenne a kompromisszum. A pop-up-nál viszont semmiképp sem tud jobb alternatíva lenni.

Du sagst, du kannst nicht, dann willst du nicht - ganz einfach, Talent ist nur Übung und Übung macht den Meister!

(#14) joey04

joey04
(Jómunkásember)

huh ez a teaser nagyon gagyi lett szvsz

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#15) judas13

judas13
(őstag)

Remélem olyan hamar elfelejtődik majd ez a forradalmi megoldás is mint a nocccs.

Pop up-ot mindenkinek amíg nincs megfelelő megoldása a kijelző mögé rejtett kameráknak.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz." TWD. iPhone 6S

(#16) vacs válasza enginev3.0 (#6) üzenetére

vacs
(őstag)

"Apple legalább valamit alkotott erre a kerek kiadásra"

... azzal a "csodálatos" noccccsal tényleg maradandót alkottak! :U

(^)(>.<)(^)

(#17) forgonati válasza hito (#5) üzenetére

forgonati
(őstag)

Hát én S9+ után csak akkor vagyok hajlandó tőlük telefont venni a jövőben, ha kijönnek valami normálissal. Mert ez a lyuk a képernyőben egy vicc. Remélhetőleg csak egy vadhajtás amit gyorsan elhagynak majd. Akkor már 100x inkább a motoros kamera.

Az élet dolgait két részre osztom. Szörnyűre és kibírhatatlanra...

(#18) K0vasz

K0vasz
(tag)

huh, megjelenhetne most már, mert kezd kicsit unalmas lenni ez a "2 naponta lehozzuk ugyanazokat a fotókat az S10-ről" dolog...

az új A6/A8-akról (vagy M akármikről) nincs valami hír?

(#19) exedoc

exedoc
(fanatikus tag)

Fos. Nem tetszik. Az S9 és S9+ sokkal jobban bejött. Érdekes a kijelző szélén az a lik. Dehát ha a népnek ez kell... Mondjuk a nép bármi sz**t megeszik most már, csak valahogy legyen más. Tökmindegy, hogy az jó vagy nem, vagy funkcionálisan valamit betölt-e vagy sem.

(#20) enginev3.0 válasza exedoc (#19) üzenetére

enginev3.0
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Kicsit előre szaladtál
Azt még nem tudják ők sem, hogy ez kell, azt majd a piacra derülés után tudjuk meg

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Logitech <3 ll Xiaomi Mi 8

(#21) borand válasza vacs (#16) üzenetére

borand
(tag)

Plusz már az S8-S9 mellett is elbújhat az X, annyival kellemesebbek a szemnek. Azt nem értem, hogy miért nem tudta a Samsung pl az S10 alsó káváját fentre is meghagyni és oda pakolni egy kompromisszumosan kicsi előlapi kamerát.

Nekem a kisebbik tetszik, a dupla előlapi kamerá már sok és csúnyácska. Eddig egyedül a 1+ 6t teardropját találtam ennél a megoldásnál elviselhetőbbnek. Kár, hogy ők is csak pingpong ütő méretben gyártanak.

(#22) pnauser

pnauser
(őstag)

Nem túl büszkék a kamera "lukra", ha ennyire rejtegetik...

(#23) ollie válasza hito (#5) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Augusztus végén várható.

(#24) ollie válasza prolad (#12) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Mert azzal nem lehet vízállóvá tenni a telefont, ez meg már alap a felső kategóriában.

(#25) Remusz911 válasza .Szaki. (#13) üzenetére

Remusz911
(PH! kedvence)

A legjobb megoldás a pop-up kamera. És akkor full kijelzős a mobil. Nincs kompromisszum. Undorító noccs, vagy zavaró lyuk... És nem is veszek lyukast meg noccsost, nem érdekelnek, kibírom nélkülük.

1. Mindig mondják, hogy majd elromlik. Hát szerintem ha az rendesen meg van tervezve, minőségi anyagokból, nem lesz annak baja, főleg hogy a legtöbb ember ritkán szelfizik.

2. Ha mégis elromlana, sok ember van aki letojja a szelfizést, nekik el lehet adni.

3. És különben is, ki mondta hogy nem lehet megjavítani, ha elromlana? Vagy esetleg manuálisan ki lehet húzni, ha annyira kell, az sem kizárt, főleg ha eleve úgy tervezik.

[ Szerkesztve ]

(#26) Reinkz

Reinkz
(senior tag)

Nekem az S8/9 azért jött be mert alul fölül is ugyan akkora a káva, megvan a szimmetria.

A notchos androidos telefonokkal az volt a problémám, hogy félül notch alul káva.

Én itt elvártam volna hogy lent, teljesen ki legyen húzva az a kijelző.

[ Szerkesztve ]

(#27) joelke HU válasza Reinkz (#26) üzenetére

joelke HU
(senior tag)

Furcsa hogy pont a Samsung nem tud olyan kijelzőt csinálni, mint ami az almában van. Arra tudok gondolni, hogy esetleg maga az android nem tudja megfelelően kezelni az aláhajtott kijelzőt, úgy mint az ios. Vagy nem tudom. Azért fura, hogy ennyi év után sem tudják lekoppintani az Apple megoldását.

Nokia 8 - blue

(#28) Remusz911 válasza joelke HU (#27) üzenetére

Remusz911
(PH! kedvence)

Arról beszélsz hogy az apple lekoppintotta az Amoled kijelzőt a Samsungról, amit már tíz éve használt, vagy mi?

Vagy az almaagyúak ezt másképp látják :D

[ Szerkesztve ]

(#29) Reinkz válasza Remusz911 (#28) üzenetére

Reinkz
(senior tag)

Arról beszél hogy alul képesek addig kitolni a kijezőt mint felül vagy oldalt, még ips panellal is lásd xr.

Androidon ilyet még nem láttunk.

[ Szerkesztve ]

(#30) Remusz911 válasza Reinkz (#29) üzenetére

Remusz911
(PH! kedvence)

Csak ne lenne a notch ami teljesen elrontja a szimetriát.

Különben az apple kijelzőjét az a dél koreaiak fejlesztették, de mindegy is. Aki túl sok almalevet ivott annak mondhatok bármit.

[ Szerkesztve ]

(#31) Reinkz válasza Remusz911 (#30) üzenetére

Reinkz
(senior tag)

Most nem a notch kérdés.

Nagyon szeretnéd, hogy felvegyek valamit látom ..

[ Szerkesztve ]

(#32) Remusz911 válasza Reinkz (#31) üzenetére

Remusz911
(PH! kedvence)

Nekem is tetszenének az új áfónok ha szimetrikusak lennének, és minden oldalon egyformán keskeny kerete lenne, de nem így van.

Különben az XR kerete elég vastag, tehát az pont rossz példa.

És egyébként is létezik már régóta extrém keskeny keretű android a Vivotól, nem csak a Samut kell figyelni.

[ Szerkesztve ]

(#33) ollie válasza joelke HU (#27) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Lol, az iPhone-ba a Samsung gyártja a kijelzőt.

(#34) ollie válasza Reinkz (#29) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Valóban, sok androidos telefonon kisebbek a kávák, mint bármelyik iPhone-on.

Az S10-nél meg azért nem lehet kisebb lent a káva, mert nem hajlik az amoled gömb alakban, és a sarkoknál úgy kéne, ha alul visszahajlítanák (mert ugye 2 oldalt be van hajlítva).

[ Szerkesztve ]

(#35) Blizzardking

Blizzardking
(őstag)

Ez az "ahogy lesz úgy lesz" rekláminduló inkább a felhasználóival bétatesztelő Apple-nak feküdne. :DDD

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#36) *Mukeey* válasza joelke HU (#27) üzenetére

*Mukeey*
(őstag)

?????
Miről beszélsz? Az apple a samutól veszi a kijelzőt,abból se a legjobbat. S9 széria sokkal jobbnak tűnik egymás mellett.

Google Pixel 2 XL

(#37) joelke HU válasza *Mukeey* (#36) üzenetére

joelke HU
(senior tag)

Nem a minőségről, hanem a szimmetriáról beszélek. Ugyanannyi káva alul is mint felül. Nem értem, hogy droidon miért nem törekednek erre. Ennyi... Jaj... És pontosan azért nem értem, mert tudom, hogy almáék is kitől szerzik a kijelzőiket.

Nokia 8 - blue

(#38) Remusz911 válasza joelke HU (#37) üzenetére

Remusz911
(PH! kedvence)

Nem a minőségről, hanem a szimmetriáról beszélek. Ugyanannyi káva alul is mint felül.

Nem értem, hogy droidon miért nem törekednek erre. Ennyi... Jaj...

(#39) ZavaBalazs válasza Reinkz (#29) üzenetére

ZavaBalazs
(őstag)

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#40) Viktor0610 válasza Remusz911 (#38) üzenetére

Viktor0610
(Jómunkásember)

A szimmetria valahogy csak az Apple-t érdekli, ez tény.
Utálom is kicsit emiatt a többi gyártót. :(((

Aláírás (nem kötelező megadni) - "Egy csúcsteló és a Zs kategóriás gyártótól származó rizskályhád között van még néhány átmenet." :-DDD

(#41) Remusz911 válasza Viktor0610 (#40) üzenetére

Remusz911
(PH! kedvence)

Így van, full szimetrikus, alul-felül, oldalt, szemből, hátulról, mindenhol. Jól van.

(Bár gondolom vicceltél)

Ettől még a legutolsó kínai droid is szimetrikusabb.

[ Szerkesztve ]

(#42) Blizzardking válasza Remusz911 (#38) üzenetére

Blizzardking
(őstag)

Hát van a képernyő két szélén fölül egy-egy 3mm-es sáv ahol mérni kell a szimmertiát. Ezeket nevezhetjük I-szimmetriapontoknak! :DD

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#43) djbb534

djbb534
(újonc)

Valakinek nincs esetleg információja arról, h hány HZ-es panellel lesznek szerelve az S10 modellek?

The Way It's Meant to be Played - NVIDIA

(#44) Remusz911 válasza Blizzardking (#42) üzenetére

Remusz911
(PH! kedvence)

Nem tudom eldönteni hogy az előző ember csak viccelt, vagy tényleg komolyan gondolják ezeket.

Mondjuk annyiból elgondolkodtató, hogy mennyire nincs realitás érzékük, az iphone-ok kábé a legkevésbé szimetrikus mobilok a piacon, és mégis azt hangoztatják a hívők hogy mennyire csodálatosan szimetrikus, bezzeg a droid, így meg úgy az pedig full nem sziometrikus. Kérdem én, nem látnak a szemükkel? Pont az ellenkezője a valóság.

[ Szerkesztve ]

(#45) Remusz911

Remusz911
(PH! kedvence)

Ez a visszahajló kijelző is gyanús nekem, itt van egy szétszedési videó. [link]

Ezzel is etetik a birkákat? Bár nem vagyok szakember, de a kijelzője éppolyan lapos mint bármelyik Amoled.

(#46) pnauser válasza Remusz911 (#38) üzenetére

pnauser
(őstag)

Szörnyű ez a mellékelt képen látható iPhone. Úgy néz ki, mit egy gagyi kínai vastag szilikon tokba bújtatott bármi. Pedig nincs is rajta tok :O

(#47) Remusz911 válasza pnauser (#46) üzenetére

Remusz911
(PH! kedvence)

Nem jársz messze a valóságtól.

A szimmetria valahogy csak az Apple-t érdekli, ez tény.

Utálom is kicsit emiatt a többi gyártót. :(((

[ Szerkesztve ]

(#48) bigmasterg válasza Remusz911 (#47) üzenetére

bigmasterg
(PH! addikt)

Hát igen, rettenetesek ezek a lemradt androidos kávák. :)

Bezzeg az iphone-ok.

˙

(#49) Remusz911 válasza bigmasterg (#48) üzenetére

Remusz911
(PH! kedvence)

Én utálok mindent noccsot és lyukat a kijelzőn. Jelenleg egy ritka Topaz Blue S6-osom van és valószínűleg veszek egy S6 Edge gold-ot, mert bitang jól néz ki. Eldöntöm melyiket tartom meg.

És nem a pénz, vehetnék a pénzemből, zsebből több XS-t is, de nem kell. Nem tetszik.

De ezután én már csak full képernyős telefont fogok venni. Nem kell nekem noccs, meg lyuk, ezért talán az S10 is kiesik. Az iPhone-nak köze sincs a szimetriához, szóval az azért esik ki. Ami pedig nem szimetrikus, az ronda, hiába magyarázzák, hogy így meg úgy. De ugyanígy rondák a noccsos andoidok is szerintem. Csak ott ugye létezik szimetrikus is, ami szép.

[ Szerkesztve ]

(#50) joey04 válasza joelke HU (#27) üzenetére

joey04
(Jómunkásember)

Azért nem alkalmazzák, mert drága. Jóval drágább. ;)

Bazinga!

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.