Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz 용 Bob #113 üzenetére

    Igen, az RTS nekem is fontos szempont.
    Hozzám képest meglehetősen pazarló életet élsz, engem nem érdekelnek a streaming szolgáltatások (emiatt TV-t és ehhez kapcsolódó előfizetéseket sem tartok fent), valamint nyilván nem veszek egy konzolt, ami nem más mint egy lebutított PC (sokkal kevesebb dolgot lehet vele csinálni), miközben az árából lassan két egész jó VGA-t is lehet venni :) és nem mellesleg mindenféle előfizetési díj tartozik ahhoz is.
    De te tulajdonképp nem kiváltottad a PC-t csak vettél mellé egy konzolt pluszban.
    Harmad akkora mint a PC? Maximum is felének mondanám, de itt mindenki konzervdobozban lakik??? Mert ez gyakori érv, de szvsz akinek nem fér el egy PC a szobájában/lakásában, annak nem konzol hanem nagyobb szoba/lakás kell.

    Androidról almára váltás : Nekem eddig két iPhoneom volt (3G és 5S) a két legrosszabb emlékű telefonom volt, de ugye ez is egyéni dolog. A rendkívül gyenge akksi, és a mindenhez is internet kell, két olyan dolog amit régóta képtelen kinőni, emiatt számomra tárgytalan is. Épp a napokban volt szerencsém megversenyeztetni a Honor V20-asomat a legújabb iPhone-al, és az iPhone semmiben sem tudott használatban a V20 fölé kerekedni, miközben ezutóbbi 2 évvel öregebb és újkorában is harmada annyiba kerülő telefon volt. Persze lehet jönni, hogy jajj az IOS milyen jó, de igazából a hardver számít ami alatta van, a V20-am 1,5 éve van meg, és egyszer sem fagyott le, és egyetlen egyszer lett újraindítva, amikor SIM karit cseréltem benne. Cserébe még most is 3-4 naponta elég töltenem. :)
    Csak hát sokan amikor androidos mobilra gondolnak, akkor a 20-30 ezer ft-os akciós vackok jutnak eszébe...

    De persze mindenki csinálja, ahogy gondolja

    [ Szerkesztve ]

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák