Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    Én már rengetegszer elhatároztam magam, hogy igenis kipróbálok egy HTC-t. Az Android etalonjának mondják, tényleg formára is tetszetősek, de olyan felár van mindegyik terméken, amennyit egyszerűen nem érnek meg. Egyik modell sem. És nem azért mert spúr vagyok, egyáltalán nem jellemző rám, de olyanért nem fogok több pénzt kiadni, amit ugyanolyan minőségben megkapok más gyártótól is, arról nem is beszélve, hogy a HTC-knél mindig van valami kompromisszum. Vagy a kamera, vagy a ház borítása, vagy a kijelző, vagy az értesítő LED, valami mindig el/lemarad róla. Szóval nem csodálkozom.

    A forma még tetszene is, de a kisebb modelleknél.(Pl.: Mini, 620) A nagyobb kijelzős típusoknál, mint az M8, M9, Desire Eye, már túl nagy a káva, nem is kényelmes és nem is áll nekik jól. Ha jó lenne engem pl egyáltalán nem zavarna, hogy kisebb változtatásokkal ugyan az a forma, az iPhone-nál is mindig pont annyit frissítenek amennyit kell, legyen az új típus, vagy csak egy faceliftelt S. Annyira még mindig nem borzasztóan unalmas, mint a Samsung szappantartói már nem is tudom hány éve.

    Blyan

    Én találtam, más a háttérkép és más színe! Eszméletlen újítás! ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák