Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz Tin #27 üzenetére

    szerintem nem érted: vpn szolgáltatóról nézed, akiknek az ip címe alapból blacklisten szokott lenni mindenféle szolgáltatónál, mert trükközésre, támadásra, szabályok megkerülésére használják az ilyesmit. Ezért a teszt.

    A böngészőben tiltasz minden adattárolást. Stateless módban hívogatod az oldalt. Így nem tudja, hogy korábban már átmentél-e a teszten a gyanús ip címeddel. Meg eleve lehet a teszt közbeni kommunikációt is elrontja az a logika, amivel anonimizál a böngésző.

    Plusz, az ip cím országótól függően lehet még cookie beleegyezős popup is kellhet. Azon kívül pedig az adatvédelmi és felhasználási feltételek elfogadására is rá kell kattintatni, mivel az eu törvények megkövetelik ezt, ha európai az ip címed.

    Szóval, ha direkt felszálsz a szopórollerre, akkor ne csodálkozz, hogy hozzá való maszkot tesznek fel. Értem én, hogy hozzá nem értő felhasználóként neked csak annyi jön le belőle, hogy nem működik. De nem azért nem működik, mert direkt szivatni akarnak, hanem mert a technológia működésének vannak technológiai és jogi feltételei is, amelyeket direkt elrontasz.

    #28 GreenGoblin
    Azért ez a véglet sem ilyen egyszerű, mert előbb utóbb nem marad már semmilyen alternatíva, ha mindent kerülni akarsz, mert minden cégnél lesz valami hasonló. Kellene már nagyon rég óta egy szabványosított, általános megoldás, ami működik és nem ilyen varázslásokkal operál felhasználói oldalon sem. Én azt mondom, hogy pont az "emberek védelmében" most leghangosabban síró cégek nem akarják, hogy legyen egy valódi megoldás, mert pénztől esnek el úgy.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák