Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lolal

    senior tag

    válasz Hopkins95 #46 üzenetére

    Nem káprázik jobb is az XZ3 , de hát eleve nem egy ligában fociznak a srácok. Míg a 10 egy felső közép kategória lenne, (ha lenne), addig az XZ3 egy flagship. Ennek az Xperia 1 lenne / lesz :U :F az utódja... habár kitudja kiadja -e már a Sony. Korábban én is szkeptikus voltam velük szemben. Az utóbbi években (4-5) :DDD nem is volt tőlük semmim, aztán párszor a Telekom üzletben nyomkodtam az XZ3 at és végül megvettem. Megtetszett. Kamera tekintetében szép képeket készít, főkén nappal. Este, vagy rosszabb látási körülmények között már vannak bajok. Egy P30 vagy egy S10 azért jobban érti a dolgát e téren. De közel 3 havi használat után megvagyok vele elégedve. Isten igazából nem tudok rá panaszkodni. Kijelző ámulatba ejtően szép, hangok jók, kamera szép de van nála jobb ez nem vitás, a rendszer fluid, frissítések folyamatosan jönnek, a rendszer naprakész 9.0 szóval így jó az összkép. :K

    Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

  • vicze

    félisten

    válasz Hopkins95 #46 üzenetére

    Sony Xperia 10 egy középkategóriás telefon, többé kevesébe, semmi köze a felső kategóriához.

    Annyit hozzátennék a cikket, hogy egy ici pici tény hiányzik belőle, méghozzá a negyedéves nyereség adat az eladott készülék számokhoz.
    Sony szisztematikusan kivonult minden egyes szegmensből és piacról, ahol veszteséget termelt. Míg a 2014-es adaton látszik, hogy bár sok telefont adtak el, majd 1 milliard veszteséget termelt az üzletág abban az évben, míg 2018 100millió alatt volt már a veszteség, és a 3éve alatt 1-1x becsúszott 1 nyertséges negyedév is. Sony lassan 15éve veszteséggel viszi ezt az üzletágat és ha megcsinálják a leépítést és tartják a jelenlegi alacsony ütemet, alacsony veszteséggel, akkor ugyan úgy megmarad mint eddig.
    Eddig is befektetésként tekintettek rá, különben 10 éve nem gyártanának telefont.

    Az 1 lábon álló HTC-t is már 5éve temeti mindenki és még minding itt vannak. Sony egy hatalmas nyereséges multi, ők még tovább itt lesznek.

  • #96302336

    törölt tag

    válasz Hopkins95 #46 üzenetére

    Vegyük észre, hogy az X10 egy középkategória, az XZ3 meg top...

    A telefon üzletágra kicsit visszatekintve, az nekik egy igencsak kicsi szelet. Ahogy a híradástechnikai eszközök is. Filmipar, zeneipar, biztosítás. Ebben utaznak igazán, ez a három legnagyobb bevételi forrása a Sonynak. A többi inkább a tradíciók megtartása miatt maradt. Mert japánok, és ők furák. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák