Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nonsen5e

    addikt

    válasz BusinessGuy #41 üzenetére

    Igen, régebbi fb-s VR headseteket még ideig óráig lehet használni Oculus accounttal, de újakhoz kötelező az FB acc.

    Továbbra is: Egy más headsethez sem kell se account, se nem bannolnak még csak egy-egy napra sem. Lehet, hogy két óra support levelezés (amiben magamat igazolandó be kell scannelnem nekik a személyimet, az útlevelemet, a lakcímkártyámat, a kismacskámat, a vércsoportomat, a csillagjegyemet, és a halotti anyakönyvi kivonatomat is), de máshol ennyi sem szükséges mert nem fordulhat elő ilyen szituáció.

    Az meg még mindig áll, hogy egy olyan cég eszközének adnak az emberek teljes kamerás betekintést a lakásukba, ami havonta legalább egy országgal szemben elveszít egy pert az ügyben, hogy mennyire magasról szar minden felhasználójának a személyes adataiba, és végtelen fölötti szinten tolja a kémkedést.

    D4 klán: HunPH - invért privát rám

  • válasz BusinessGuy #41 üzenetére

    Attól, hogy megmagyarázzák még lehet indokolatlan a kizárás.
    Most történt, hogy Outlook felhasználót kivágták, mert spam-elt.
    Nem tudjuk mi okozta, de a legutolsó aktivitás az volt, hogy a fiók tulajdonosa megkérdezte egy ismerősét, hogy x-y autó a hasznaltauto.hu-ról jó vétel lenne-e. Küldött két vagy három emailt különböző hasznaltautós linkkel. Ezután Outlook lezárta az accountot. Mint kiderül, ment egy értesítő email a lezárt acc-ra, gratula, értelme nem túl sok volt elmagyarázni benne, hogy miként lehet feloldani azt.
    A sikertelen belépéskor közölte, hogy egy telefonszám megadásával lehet feloldani a lezárást, de a saját telefonszámot nem fogadta el, mindig az jött vissza, hogy túl sokat próbálkozott azzal a számmal próbálja meg 24 óra múlva. Természetesen másnap is ez volt a szöveg. Megoldottuk az én számom megadásával.
    Tudom, hogy ez most Outlook nem Face, de arra is van ismerős akit kivágtak évekkel ezelőtt, sose tudta meg miért. Csak a példa kedvéért hoztam fel, hogy nem minden magyarázat indok.

    Szerk:
    Na most nézem 4 napos az utolsó hsz. Sok értelme nem volt a szösszenetemnek. Maradtam volna csendben.

    [ Szerkesztve ]

    Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

Új hozzászólás Aktív témák