Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Necroman_Mk2

    őstag

    Nagyon jó írás, a WP alatt nem s gondoltam bele, hogy a WinCE és Mobile révén igen hosszú története van a dolognak. Bár nekem nem volt soha ilyen telefonom, de a páromnak igen, és nagy megelégedéssel használja még most is, főleg telefonálásra meg fényképezésre.
    A csempés rendszerrel szerintem nem volt baj, sőt, az érintőképernyőn nagyon is használható megoldás volt. Ha megmaradtak volna a WP7 meg WP8 alapoknál, akkor szerintem is igen jó harmadik rendszer lehetett volna belőle (még ha csak itt Európában is lett volna fő húzóereje) a késői piara lépése ellenére is, de a W10 féle iOS taktika szerintem is egy rossz húzás volt a MS részéről. Az appok hiánya egy dolog, de a meglévőek is "elmaradottak" voltak, pl. a Cut the Rope vagy a Fruit Ninja játékoknak csak egy demója volt fenn a MS Store-on, míg a konkurens rendszereken régóta F2P rendszerben működtek.
    Én sajnálom, hogy vége lett, mert a hibái ellenére egy jó is alternatíva volt. Kár érte! :(((

    "Másrészt a tabletek piacán továbbra is ott vannak a Windows 10 alapú gépek, a 2in1 masinák pláne erre épülnek zömmel"
    Ez szép, hogy ezt a csatát megnyerték az Androiddal szemben, csakhogy a telefonok kijelzőjének növekedése miatt a hagyományos tabletek kezdenek kiszorulni a piacról. A 2in1 hibridekben azonban lehet még fantázia, ahogy a HoloLens-ben is.
    Sőt, nem tartom kizártnak, hogy a 2020-as években az AR forradalmát fogjuk megélni az okosszemüvegek elterjedésével, s látjuk, hogy miként lesz a mostani hiperdrága hardverből tömegtermék. Szerintem a Microsoftnál már erre készülnek.

    quailstorm: Nocsak, egy keményvonalas Nokia rajongó.

    (#224) Def26 Az xboxos részben van valami. Szomorú lenne, persze, még PC-sként is.

    [ Szerkesztve ]

    "Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

Új hozzászólás Aktív témák