Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomy Yayo

    senior tag

    R.I.P. nekem hiányozni fog. Egy ütős continuumos Surface Phone-re még vevő lettem volna.

    Én végigzongoráztam minden verziót, amióta tettek alá 3G-s telefont kb. Kezdve 6, 6.5, aztán 7, 8, 8.1, 10, hosszú évekig, legtovább a 8.1-el éltünk azt kell mondjam, szimbiózisban. Napi használatban semmi hátrányt nem tudtam mondani a szegényes alkalmazáskínálaton kívül, de ami nekem kellett, az volt, ÉS nekem a rendszernek se volt baja egyik telefonon sem. De a 10 betette a kaput, mert miatta a 7-8 totálisan meghalt, semmi nem készült, nem frissült már, muszáj volt 10-re váltani vagy frissíteni, ha tudott az ember, de a 10-esen meg pár hónap után már feltűnően csak a MS appok frissültek. Szerintem a 10-esnél nem kellett volna megint az alapokról kezdeni, OK hogy egy alapra akarták a dolgokat rántani, de akkor is. Nulláról kezdték 6.5-ről 7-re, aztán majdhogynem 7-ről 8-ra, mert az egy nagy fejlődés volt. A 8.1 az már végképp egy nagyon jól összerakott rendszer volt, azt kellett volna csiszolgatni és kiadni 10 néven. Maradtam is volna rajta, ha nem húzzák el a mézesmadzagot a Continuummal (amit egyébként szvsz tök jól összeraktak, ahhoz képest hogy teljesen új területtel kísérleteztek, jól működött, csak ott is az appok ugye...). Ha nem építenek megint nulláról, akkor kevesebb erőforrás is ölődik bele, amit helyette a meglévő fejlődésére és/vagy a fejlesztők vegzálására, pénzelésére költhettek volna, és talán beéri a többieket. Persze valószínűleg már ez sem mentette volna meg, itt legkésőbb a 8-8.1 váltásnál kellett volna teljes paradigmaváltás és app cunami meg testreszabhatóság, hogy ebből legyen valami.

    szerk.: Még hozzátenném, hogy jelenleg olyan dolgokat ásnak elő a sírból és visznek sikerre android és iOS fronton, mintha most találták volna fel, amiket én már ~2 évvel ezelőtt használtam. A 950-esem mindenféle kontakt nélkül felismert, igaz nem arcszkennerrel hanem írisz, de kiválóan működött, biometrikus, csak magam elé tartottam és bent voltam, pipa. USB-C pipa. Vezeték nélküli qi töltés pipa, és volt hozzá DeX, akarom mondani Continuum :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

Új hozzászólás Aktív témák