Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    Szép összeállítás, gratulálok a szerzőnek.

    Azzal viszont én sem értek egyet, hogy a WM10 jó lett volna. Pestiesen szólva, egy ordas nagy f_skupac volt az első bájtjától az utolsóig, és aki mást állít, az nem használta napi szinten. Alapvető stabilitási gondok adódtak, az akkumulátort zabálta, cserébe legalább laggolt rendesen. Mindez 6 hónappal a bemutatása után sem változott, dacára a frissítéseknek. Az emberek tömegesen menekültek az Insider bulidekre, hátha ott javul a helyzet, persze csak rosszabb lett.

    Az atomstabil 8.1 után ez egy rendes tökönb@szása volt minden tulajnak.Mármint azoknak, akik megkapták, a frissítést ugye, erről mintha nem is olvastam volna a cikkben, pedig a 9-es sorozatot szépen kiherélték az inkorrekt magatartásukkal a tisztelt marketinges urak.

    920-at használtam majdnem 2 évig, és imádtam, meg is van emlékként mind a mai napig. Ezért is váltottam 930-ra, de az csak félévet bírt nálam, mert a WM10 érkezésével - érdekes módon - a 8.1 is kezdett meghülyülni, az addig jól működő email kliens kezdett hektikusan szinkronizálni (gyári visszaállítás sem segített), stb.

    Emlékszem, a fórumokon kifejezett menete volt annak, hogy hogyan is kell JÓL WM10-re frissíteni a telefont.

    Belakott 8.1 >> GYALU >> szűz 8.1-re WM10 telepítés, minden frissítése >> GYALU >> Friss WM10 újbóli belakása. Biztonsági mentés visszaállítása ellenjavallt, természetesen.

    Na, a fenti mantra betartásával ha volt egy kis szerencséd, akkor esetleg nem maradt a menüben 8.1-es csempe kiszürkítve, és a telefon csak egy fokkal merült lassabban, mint a Titanic.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák