Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz helixP #302 üzenetére

    Custom e-mail volt Symbianra, igencsak nagy hírű.

    Amúgy én mindössze annyit mondtam, hogy a Belle és az N9 UX, design az piacképes volt és szép, egységes, helyenként okosabb mint a 2.3 vagy stock 4.0 droid. Valamint, hogy meg lehet írni normális 2011-2012-ben korszerű felületű appokat Symbianra is. Szóval hogy nem kellett volna feltétlen ennyire maguk ellen marketingelni és végképp nem kellett volna a WP miatt mindent kidobni. Legalább évekkel elnyújtotta volna a haláltusát, de jó húzásokkal megmaradhatott volna a Meego vonal pl egy 5-10%-os részesedésen.

    Appkínálatba ne menjünk bele mert jórészt amiatt meg a Google integráció miatt nyert a droid, meg ezen nincs mit magyarázni. De appok is a marketing és a népszerűség miatt dőltek, már korábban is leírtam, hogy senki ne mondja nekem, hogy a droid 1.5-1.6-2.1 olyan hű de elképesztően jó volt, pedig 2.1 időkre már igen vaskos piaci szereplő volt, és 50k körül lehetett venni értelmes telefont.
    Ha a Symbian lett volna open source és amögé áll be a Google, akkor azzal csinálják meg ezt. Nem magán a rendszeren múlott csak és kizárólag.

    (#304) scyllarus : érdekes az iOS meg nem bukott el ezen.
    Amúgy droidon is 90% gyári állapotban használja a készüléket. Adott személy problémájáról meg nem tudok, ha nem adja a kezembe hogy csináljak neki valamit.
    De ezt én nem ellenérvnek hoztam, nem kéne ennyire lemenni kötekedésben. Létező jelenséget írtam le, ami indoka lehet a testreszabhatóság megnyirbálásának. Ha mindig konzisztens sebességű UI-t akarsz adni, akkor be kell tenni fékeket. Különben a user szidja a rendszert meg a gyártót a saját hibájáért. Play áruház értékelések tele vannak ilyenekkel...
    De mondom ez legyen akkor semmis most. Korabeli iOS-nél jobban testre szabható volt a Symbian ennyiben remélem megegyezhetünk. Nem ez volt a mérvadó.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák