Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tixem

    addikt

    Kenjék a hajukra azt a redves bokeh kamerát. Idióta, hülye trend megint. Parasztvakívtó 48 megapixel, meg egy semmirekellő segédkamera. A Pro meg annyi, mint egy P30 vagy egy S10 :U Szíjjanak le.

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

  • tixem

    addikt

    "Talán a beszólogatás helyett érvelni kéne, már ha képes vagy a kultúrált kommunikációra"

    Talán a hülyeséged világgá kiabálása helyett lehetne tájékozódni is és utánanézni a Oneplus háztól házig EU garijának (legelső google találat), mielőtt tátott szájjal szaladsz be a f*szerdőbe.

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

  • tixem

    addikt

    válasz NemMo #16 üzenetére

    "ha baj van, akkor beviszem az üzletbe és nem húzódik hetekig az ügyintézés."

    Bátyám Hauwei P10-e rajtam keresztül volt garis, 3 hétig ültek rajta. Semmivel sem vagy előrébb ha boltba viszed, mint a futáros garancia. Amazonon nekem 1 hét alatt körbeért a csereigényem, igaz ott egy egér volt a panasz tárgya, de a lényegen nem változtat. 1 héten belül írd és mondd megjött az új egér és az utalás is megtörtént.

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

  • tixem

    addikt

    válasz NemMo #22 üzenetére

    Azt ne mondd már, hogy neked kizárólag az a telefonod van amit leadsz garanciába. Nem hiszem el, hogy nem lapul a szekrényben/fiókban egy régi levetett darab amit senki nem használ és ilyenkor pont jól jön. Nehogymár attól kelljen hasra esni, hogy kiszúrja a szemed a szolgáltató a szerviz idejére egy 10 éves feature phone-nal basszus :DDD Kilószámra áll a bárszekrényben itthon az antennás tollkabáttól kezdve 4 féle Alcatelen át a Lumiáig bezárólag mindenféle telefon.

    A külföldi garancia meg megvan egy hét alatt. Ennyi idő alatt itthon max annyira futja a sok agyonsikolázottnak, hogy felküldjék a szervizbe a telefonokat. Értsd: Szegedről Pestig a telemaxhoz, ahol újabb 2-3 hétig taknyolják majd visszakapod karcosan, olyan hibákkal amik nem is voltak mikor leadtad. Lejátszottam már pár meccset idehaza mindenféle üzlettel (vidéki kis PC üzlettől a Tescoig bezárólag), minden esetben a belem kifordult az egész hajcihőtől amit garanciáztatás néven műveltek. Okádék ami ebben az országban megy.

    Érdekes módon amint valami külföldi kötőtésű garanciális ügyem van, vagy valami refund igényem van, megszűnik ez a szarrágás. Amazon, ebay, aliexpress. Soha a büdös életben nem kellett még senkivel sem veszekednem egyik felületen sem. Pedig az ali erősen kínai jószág és még így is korrektebbek, mint bármelyik magyar üzlet.

    A Oneplus féle garit meg már leírtuk vagy ötször. Vagy megérted, vagy nem. Ez már a te bajod.

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

  • tixem

    addikt

    válasz -FreaK- #31 üzenetére

    Önmagában nem lenne baj ezzel a 48 mpx + bokeh párossal. Azzal már inkább van baj, hogy ezt egy vélhetően 700-750 eurós készülékbe rakják, miközben a Xiaomi és egyéb kínai gyártók ezt egy 70 ezres Redmi 7-ben vagy valami hasonló árú készülékben rakják eléd.
    Ezek meg bohóckodnak itt, hogy vegyed meg a Pro-t ha normális kamera kell. Ott bukik a matek, hogy ennyiért már nem Oneplus-t fogok venni.

    Már amennyiben igazak a hírben közölt infók. Hajlok afelé, hogy igen. A Huawei is butább kamerát rak a sima P-be és Mate-be. Ha a OP is felül erre a "Pro / nem Pro variáció egyszerre" vonatra, akkor már nem fognak megállni az 5G-nél. Lecsípnek mást is, mert az 5G önmagában még nem akkora dealbreaker. Kell még valami, hogy a Pro felé terelje a vásárlót: jobb kijelző, több és/vagy jobb kamera, optikai stabilizáció, nagyobb akku, wireless töltés akármi, ami a simában nem lesz.
    Nagyon nem tetszik amerre haladnak, de ez már az én bajom.

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

  • tixem

    addikt

    válasz <Lacy85> #34 üzenetére

    Ezzel a részével én is egyetértek maradéktalanul. Ennyi pénzért már azért kinyílnak a lehetőségek a flagship kategóriában is. Dögöljek meg ha értem a Oneplus üzletpolitikáját, de gondolom megrágták párszor a dolgot és megéri nekik, másképp piacra se dobnák.

    Az viszont biztos, hogy ez a generáció vízválasztó lesz nekik. A Pro vagy ordas nagyot bukik, vagy telitalálat lesz. Kíváncsi leszek, hogy jön e majd ősszel a szokásos T ráncfelvarrás, vagy ezt most kihagyják.

    (#38) Juhaszatti

    Az Experience Store azért egy külön kategória. örüljünk, hogy van, nekem is megcsinálták a kijelzőcserét 1 délelőtt alatt. Persze előre megrendeltettem velük a cuccot, hogy arra már ne kelljen várni. De nem sok helyen van (fővárosiak előnyben) és a legtöbb gyártónak (Huawei, LG stb) továbbra sincs saját Store hálózata. Megveszed Media Marktban, edigitalban, itt-ott amott, ha baj van akkor ugyanúgy megy a szervizpartnerhez. Na itt borul mindig a bili. A Samsung e tekintetben egy üdítő kivétel.

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

  • tixem

    addikt

    válasz Cifu #39 üzenetére

    Függetlenül sem sokkal drágábbak már, mint a 7 Pro pletykált ára.

    Mate 20 Pro 250k, sima P30 230k, P30 Pro 300k, S10 laptopszalonban 275k, ugyanez Aqua-ban 260k. Dual simes Note 9 gyártói garival 240k

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák