Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kcsa

    veterán

    válasz NemMo #12 üzenetére

    Ha elromlik az LG/Nokia/Huawei/stb. telefonod, akkor a helyszínen javítják neked? Ja nem. El kell vinni, vagy el kell küldeni valahova.

    EU raktárból küldik ezt is, és EU-ba szól a hozom-viszem garancia (Csehország).

    Mégis a tiéd az a badge :D

  • Timer

    veterán

    válasz NemMo #12 üzenetére

    Már megválaszolták előttem, de még egyszer leírom, és ezek tények, nem lózung. Háztól-házig garancia van rá 2 évig, azaz a megrendelést követően 1 héten belül megkapod a készüléket, 15 napig elállhatsz a vásárlástól (ezt is kipróbáltam, megy, visszakapod a pénzed, nem kérnek semmi különösebb indokot), és NEM kell küldened semmit sehová, ugyanis mind garanciáztatás, mind vásárlástól elállás esetén érkezik a DHL/UPS futár, felveszi a csomagodat, és elviszi. INGYEN! A javíttatás nem Kínában zajlik, hanem Csehországban, vagy Lengyelországban, most nem rémlik, de OP3 idejében gyakori volt a hangszóró elhalás, amit minden érintett fórumtagnak ingyen cseréltek garanciában, mégpedig úgy, hogy nem egészen 1 hetet voltak oda a készülékek, a legdurvább eset talán az volt, amikor hétfőn vitte a futár, csütörtökön pedig hozta a javított készüléket. Magyarán, nem a voltban kell döntened, hanem megveszed, használod két hétig, aztán ha nem jön be, visszaküldöd, és visszakapod a pénzed kábé 10 napon belül. Szerintem ez jóval jobb, mint bemenni a márkaboltba, ahol épp hogy nem felszop az eladó, csak hogy kiadjak egy raklap pénzt valamire, amit rendesen megnézni sem tudok.

    Na akkor, ezek után az első hozzászólásod melyik része miatt nem érdemelted meg az alkalmazott hangvételt, hmm? A tököm ki van már azzal, hogy mindenki csak baromságokat írogat ahelyett, hogy kettő perc google kereséssel utánajárna!

    Másik kérdésem: hogy miért ezt válaszd, és ne egy Samsungot vagy bármi mást helyből? Hát válaszd azt, ki mondta, hogy kötelező OnePlus-t venni?! Szerintem senki.

    Szintén hiba, hogy a Pro árát nézed a már piacon lévő S10e árához nagyjából. Inkább a klasszik S10-zel lesz ez pariban, sőt, több tekintetben (RAM, SoC, akku, töltés) meg is előzi azt. Miért kellene olcsóbban adniuk? Csak mert korábban olcsók voltak? Itt is az a jó hírem van, hogy nem kell megvenni, lehet 100k-val drágábban Samsungot is választani, vagy ugyanennyiért S10e-t, ami a közelében sincs. Vagy, netán nem a Próban kell gondolkodni, és akkor lehet, hogy idén is sikerül 200k környékén abszolút csúcshardvert vásárolni.

    Végül, csak egy észrevétel: ilyen garanciát nem nagyon kapsz sehol, még boltban személyes átvéve sem, de ha Neked kell a csilli-villi és a máz, akkor tessék, csomó helyről választhatsz, ez a cég "csak" ennyit tud.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák