Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz NemMo #51 üzenetére

    Aha, a többire nincs reakció jó magyar szokás szerint, ugye? De tudod mit, legyen.
    Mikor ad a XIAOMI és a Samsung 260 ezer forint környékén 256 GB tárhelyet, 12 GB RAM-ot, S855-öt, 30 wattos töltést? Ja, hogy almát hasonlítunk körtével, és csak az árcédula a lényeg, meg hogy vásárlás előtt megnézhesd! Ja, az más. Ettől még amit én írtam, azok zöme objektív tény, amit meg Te, az szubjektív sirám.

    Az ingyenes házhozszállítást és elszállítást, a megkötésektől mentes 15 napos próba lehetőséget pedig továbbra sem nevezném fapados üzleti modellnek, de ha neked a luxi frencsájz kell, az is érthető. Amíg a garanciát ilyen szépen és kényelmesen lehet intézni, pont teszek rá, hány márkabolt van. Amíg visszaküldhetem úgy, hogy két hétig használtam, teszek rá, hogy megfoghatom-e vásárlás előtt.

    Tudod, ilyenkor kellene annyit írni, hogy "oké fiúk, benéztem, bocs". De ne tedd, bizonygasd csak estig az igazad, amit azóta vagy hatan cáfoltunk tapasztalatok és a hivatalos gyártói weboldalon is megtalálható információk alapján.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák