Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gengi

    senior tag

    válasz eami #31 üzenetére

    Nekem is és rájöttem ,hogy ahol milliós tételben adtak el azok kapnak frissítést ,ahol pedig 1000-res nagyságrendekben azok nem.

    Nha kíváncsi leszek ,hogy a samsung megmeri-e lépni ugyan ezt 2.3 ... 3.0... Ha igen ,akkor igencsak pofán verik a platformot és a sokat emlegetett jelenleg még dagadó Android lufi kipukkan.

    PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

  • Gengi

    senior tag

    válasz Nordic #36 üzenetére

    Szerintem nem mindenki ilyen hülye és ekkora palimadár. Mindenki leszarja persze ,de mikor már egy drága készülék elavulási idő pár hónap konkréten 4-5? Amikor már sokadjára kellene az új verzió a markethoz. Felteszi a kérdést dehát most vettem... Mi a baj. Felmegy a netre aztán látja jééé hát van újabb verzió a legtöbb keresésnél pedig valahol ott lesznek olyanok ,hogy "Ezt meg ezt nem frissíti a gyártó" "Ezt meg ezt frissíti" ,totális káosz. Totális jogos felháborodás. Mindenki saját magát tanítja meg ezekre.

    Jó példát hoztál egyébként ,mert ha valakinek elkezd akadozni egy játék és kevésbé ért hozzá olyat hív ,aki ért majd az általában kiokosítja ,hogy "attól ,hogy 1 gigás" még nem jelent semmit. Rájön ,hogy tééényleg. A Saját bőrén megtanulta a hülyeségét. A szaki meg mondja ,hogy vegyél ilyet mert ez jó. Ebből csak persze annyit fog megérteni hogy ez a márka a csúcs.. és voaalaaa így lettek a pindúr... vagyis márkafanok.

    Van már oldalvíz nem kell úszni az árral és megfulladni benne.

    PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

Új hozzászólás Aktív témák