Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz Shyciii #24 üzenetére

    "Ha neked meg ennél is kisebb kell, mert nem fogyasztasz tartalmat ... "
    A tartalomfogyasztás alatt mindenféle f@**ság azonnali megnézésére gondolsz? Mert én is szoktam ám Youtube-ot nézni, és netezni, de mondjuk 80%-ban otthon v. munkahelyen, és csak a maradékban mobilon.
    Vagyis a telefont szinte csak akkor használom, ha nem vagyok otthon. Akkor viszont navigálásra, túrázásra, sportolásra, zenehallgatásra, netezésre (de célirányosan, pl. hogy éppen melyik bolt van nyitva, stb.) fizetésre, kapcsolattartásra (chat, telefonálás). Játszani abszolút nem játszok.
    Az előbbiekből fakadóan pedig nem igazán vágyok olyan készülékre, ami nem fér el a zsebemben, nyáron pedig lehúzza a gatyámat.
    Egyébként pedig ahogy elfelejtette írta, mi nem arról akarunk senkit sem meggyőzni, hogy az, amit ő preferál az rossz, nincs rá igény, vagy, hogy mi - a kis telefon "hívők" - vagyunk többen. Mi csak arról beszélünk, hogy pl. a Xiaomi vagy a Samsung hozhatna ki sokkal több kisebb telefont, mint amennyit mostanában piacra dob.

    Telefoncsere: egy kezemen meg tudnám számolni, hogy az első okostelefonom óta mi az az újítás, ami miatt érdemesnek gondoltam a cserét. Főleg napjainkban rengeteg az olyan mobil, ami még vígan elmenne +3-4 évet (a támogatott ~2-3 év mellett), ha szoftveresen nem nyírnák ki, ha lenne hozzá megfelelő minőségű alkatrész (kijelző, akkumulátor).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák