Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71321344

    törölt tag

    válasz guest666 #16 üzenetére

    Nem olyan biztos, én spec bele kalkuláltam ezt is. Elég régóta pletykálták, hogy nem lesz 2.2, nem örültem neki, de a vas eladta magát (X10 Mini és az igazsághoz hozzátartozik, hogy elég jól nyúltak hozzá az alap Androidhoz).

    cskamacska: az a legalább két év elég lesz maximum két évnek is:) de tény, hogy az iPhone támogatottsága példaértékű, függetlenül attól, hogy olyan feature-öket csöpögtetnek, amiket alapból is illett volna beletenni.

    Gabi 8906: tök mindegy hány gyártó, hány készülékén fut Android, a jelenlegi rendszerben nem nyújtanak olyan támogatást a gyártók a modelljeikhez, mint az apple.pont.

    tevegelek: állítólag a SE mélyebben belenyúl a rendszerbe, nem csak grafikai turbót kap az Android.

    Misály: "noha frissítések érkezésére továbbra is számítani lehet" 5800 szinten továbbra is lehet támogatás..

    Az a probléma, hogy az Androidból is olyan buzzwordöt csináltak, mint a HD-ból. Emberek többsége azt se tudja, hogy mi az, csak látták a reklámban, hogy "Vagy a számítógépemre szeretnék Androidot, vagy számítógépet nem, csak ezt!" és ennyi elég a boldogsághoz. Ez most a fasza és veszik. A gyártóknak meg pont ezért nem olyan égető frissítéseket kiadni. Sajnos.

Új hozzászólás Aktív témák