Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz Ribi #46 üzenetére

    Előfordul, de szerencsére nem túl gyakori, meg nem is minden gazdag olyan.
    Igaz, több éve már, de futottam már bele én is, sőt, nem csak arról volt szó, hogy az illető akart Apple termékekkel villogni, hanem mástól is elvárta: Állásinterjú, utolsó kör a cég atyaúristenével (nem csak gazdag, hanem híres, nagyon ismert ember és család), simán kijelentette, hogy náluk minden dolgozónak iPhone, iPad...stb. van, lássák csak az ügyfelek az alma logót. Aztán folytatja, miszerint nem baj, ha régebbi iPhone-om van, de iPhone legyen, ez elvárás. A véletlen műve volt - mert bár jellemzően aktuális csúcstelefont vásárolok/használok, de ugrálok a gyártók között, mivel szeretem a változatosságot -, hogy épp az előtte nem sokkal megjelent aktuális új iPhone volt a zsebemben, de abban a pillanatban eldöntöttem, hogy nem akarok olyan helyen dolgozni.
    Részben más lett volna a helyzet, ha céges eszközöknek adnak Apple termékeket, de úgy, hogy privátot használjak és az csak Apple termék lehet, na azt nem tudják részemre megfizetni - pedig nem lett volna rossz ott a fizetés. -, noha nem csak anyagi, hanem elvi szempontból is mondom ezt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák