Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr. Akula

    nagyúr

    válasz peti_s #380 üzenetére

    Tehát ha többször olvasod a hülyeséget, akkor hirtelen igazzá válik? Nálad ez így működik? Nálunk nem.

    "Egyes szoftverek, egyes hardverek nem működnek megfelelően a W10 esetében."
    És azok alá miért kell pont a legújabb Ryzen meg Kaby Lake? Ezt se voltál képes megérteni, úgy látom.

    "Az XP-s történethez hozzá tenném, hogy én a 10 kiadásáig támogattam volna."
    Van rá lehetőséged. Elmész az MS-hez társadalmi munkában XP-s kódernek.

    "Aki itt értetlen, az te vagy."
    Nem. Te.

    "Van egy feladat, a terméktámogatási időszak végéig az OS-kre frissítést írni."
    Írnak is.

    "Ez jelenleg tart a Vistára, a 7-re, a 8-ra, és a 10-re. "
    Jön is rájuk mindenféle patch.

    "Ha a régebbi OS-re írt támogatás valóban az újtól venné el az időt, illetve az embereket, akkor nem elegendő emberrel dolgozik az MS. Ennyi."
    Így van, minden páremberes témára nincs elég felesleges láblógatójuk, ezért csoportosítanak át. Az AMD 5 évig támogat egy IGP-t, az Intel meg csak 1-ig, utána legacy. Azokat nem akarod egy lendülettel szintén feljelenteni? Mert hát az neked jár, hisz az AMD-től is megkapod...

    "Nem is értem hogy gondolod azt hogy az ilyen feltételezéseidet tényként közlöd."
    Te mást se értesz ebből a témából, ez legyen a legkisebb bajod.

    "egy régebbi rendszerre is ha jön frissítés, akkor biztonságosabb lenne. Nem ez lenne az cél?"
    De, írd meg te, a közjó érdekében! Sőt még rengeteg hasznos dolgot el tudnék képzleni, pl. jöhetnél ide hozzánk az erdő mellett szemetet szedni, az is nagyon hasznos lenne.

    "Az hogy nem vált, annak sok oka lehet, de sokan nem váltanak. Éppen ezért van, lenne értelme ezeket a gépeket is frissítésekkel ellátni, hiszen mindannyiunkra veszélyesek lehetnek."
    Ha ennyire luddita az ember, akkor hardvert se vált, tehát probléma megoldva. Szerinted mennyi az esélye hogy oprendszerből valami DOS-Win3.1 szintű kell neki mindenképp, de hardverből a legújabb ufótechnológiás? Mi indokolja egy ilyen őskövületnél mindenképp a legújabb hardvert? Megmondjam? Semmi. Totálisan semmi.

    "Dobozos W7-m van, vihetem tovább a következő gépemhez, jelen esetben az Ryzen-es jövőbeni gépemre. Mégsem fogok kapni frissítéseket."
    Képzeld, egy dobozos DOS-al is pont ugyanígy járnál.

    "Attól hogy nyilvánvaló kreténséget írsz, nem lesz igazad."
    És neked igen?

    "nem akarok nyílt kiskaput adni az adataimhoz."
    Végignézted a teljes Win7 kódot hogy ennyire biztos vagy hogy azzal nem adsz ki semmit, vagy csak simán nem tudsz róla, és neked ennyi elég is? Elárulom: utóbbi.

    "Amilyen kedvezményeket ajánlott az MS a cégeknek, és még sem váltottak, az szerintem elég sokat mondó"
    Igen, elmondja hogy nem minden a pénz, többet nyom a latba hogy azzal foglalkozni is kéne. És ott is emberek vannak, akik fizetésért dolgoznak, haszon/ráfordítást néznek, nem a munka szépségéért.

    "Amúgy, meg elég irritáló a sok félregépelésed."
    Szar ügy, de ha akarod, megjavíthatod a félig szétvert billentyűzetem alig működő gombjait, és akkor jó lesz minden.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák