Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    Esküszöm nem tudom megérteni mi értelme van az anonim utálkozásnak. Rendszerek miatt képesek emberek vérre menni egymással szóban.

    Annyiban igazuk van a kritikusoknak, hogy szerintem az Apple történetében aligha akadt az iOS11-nél gyatrább fejlesztés. Volt már szerencsétlen húzásuk, de ez most tényleg tele van hibákkal. Ezt el kell ismerni, mert így van. Azoknak is van igazsága, akik dobálóznak az Android hibákkal, mert ehhez hasonló hibák ott is fennállnak, és a pletykák a Samsung Galaxy S9 esetében $1.000, az S9+ esetében pedig $1.200-os árról szólnak, a Note8 sem volt éppenséggel két dodó és ha bárki benéz a topicokba, azért voltak gondok arrafelé is. Lemerül a telefon, többet nem kapcsol be, az edge széleken fehéren világít a kijelző stb. Ez nem mentegetőzés, nem mutogatás, csak ezáltal nem látom azt, hogy az egyik csoport mire fel gyalázza a másikat és fordítva. És nem is azt jelenti, hogy akkor mind a két rendszer ugyanolyan jó, minden konkurens ugyanolyan jó minőséget szolgáltat összeszerelésben és alkatrészekben, hanem sikerült elérni azt, hogy az Apple pontosan ugyanolyan szar minőséget nyújt, mint az Androidos eszközök. Hihetetlen, hogy a 8.0 Oreonak augusztus óta eszméletlen nagy sikerrel sikerült elérnie az egészen hajmeresztő 1%-os részesedést az Androidos platformok közt. A S8-nál sem véletlen hívták vissza. Én ezért mondom azt, hogy Almástul, Samsungostul, LG, Xiaomi, bárkit lehet említeni, elmehetnek a pics@ba. Ezek a hibák nálam egy 50.000 Forintos telefonnál is felháborító lenne, de mindegyik említett modell esetében több százezer Forintról beszélgetünk. Én áldom az eget, hogy az 5S-em még mindig istentelen jól működik, mert iszonyat gondban lennék ha most kéne váltanom.

    Az Apple becsületére annyi legyen mondva, hogy a frissítések rendben jönnek és átlagban kijelenthető, hogy nem az van mint anno WP-n volt nekem, hogy kijavítanak a háromból egy hibát és cserébe kapok még 5 másikat, hanem tényleg javít. Ez általában 1-2 hónapot jelent egyébként, ennyi idő telik el az észlelt probléma és aközött, hogy a javított verzió már a telefonomon fut és bár nemrég talán pont ebben a topicban bemásoltam egy - egyébként a MA! egyik támogatója által is megosztott oldal cikkjét - amiben említették, hogy az iOS 12 pontosan ezért inkább a stabilitásról fog szólni, csak akkor valamiért kimoderáltak. Az lenne a normális, hogy elsőre jó legyen, igen, de látva, hogy ez sehol sem, egyik platformon sem tud normálisan működni, úgy nem gondolom, hogy emiatt anyázni kellene őket, én ezt becsülöm, hogy legalább jönnek a frissítések.

    De mindegy, ennek az egész vitának egyébként sincs értelme, főleg, hogy a főbb érv az, hogy az egyik tábor hajtogatja, hogy a cikknek semmi értelme, mert a topicjukban senki sem említett ilyen hibát, a másik tábor szerint ez akkor is orbitális hiba, majd fordítva megint csak ez megy, hogy ha ők ezt nem tapasztalják, akkor az a hiba nem létezik, a másik pedig röhög. Hogy ennek mi értelme van...

  • .Szaki.

    addikt

    válasz Timer #152 üzenetére

    "... okuk mindenképpen lehet a jó ég tudja hány évnyi "Az android a prolik játéka" attitűd miatt,..."

    Én mindig azt mondom, hogy aki egy telefon miatt képes megítélni a másikat, annak nem tudom miért kell adni bármiben a véleményére? Az az ember, aki tárgyak alapján ítélkezik, az olyan is. Pont. Erre nem gondolom, hogy az a megoldás, hogy akkor én is lesüllyedek erre a szintre és mutogatva röhögök, úgy, hogy az utóbbi időben az Apple-el kapcsolatos topicok hsz-einek döntő többsége már tényleg erről szól.

  • .Szaki.

    addikt

    válasz <Lacy85> #166 üzenetére

    "Csak az nem látja, aki barlangban él, hogy olyan szinten csúcsra járatták a profitmaximalizálást..."

    Ezzel egyetértek, de szerintem ezzel mindenki tökéletesen tisztában van.

  • .Szaki.

    addikt

    válasz Parallaxis #177 üzenetére

    Mondjuk azt lássuk be, hogy a legjobb az lenne ha nem vétene ilyen hibákat az Apple, akkor nem lenne miről cikkezni és nem lenne miért gyilkolják egymást az emberek a fórumon. :F

Új hozzászólás Aktív témák