Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    válasz tong #123 üzenetére

    Szerintem sem egyre gondolunk :N Nálam Budapest Bank van, és Telenoros vagyok. Van egy közös akciójuk, aminek keretében sim- és bankkártya cserével tudok mobillal érintés nélkül fizetni, úgy mint a paypass-os bankkártyával. Plusz havidíjért. Én meg megmondtam nekik, hogy fizessen anyátok havidíjat ezért, mikor 'ügyfél elégedettségi felmérés' keretében felhívtak és szóba került :DDD

    Persze természetesen kulturáltabban, kifejtettem nekik, hogy nem vagyok hajlandó plusz pénzt fizetni azért, pláne még csak nem is a banknak, hogy használhassam a pénzem (persze bankkártyánál is ez van, de ez azon felüli még extrémebb lehúzás). Ott van a BB-nek a mobilapp, ujjlenyomatos belépéssel is akár, a bánatért nem lehet belefejleszteni a lehetőséget? Mi köze egy szolgáltató sim kártyájának az én bankkártyámhoz, hogy működjön a dolog? Tessenek lefejleszteni szépen, akkor majd használom, addig meg zargassák azt aki elég birka fizetni érte.

    Se a Samsung Pay, se a Google Pay nem működik nálunk, legalábbis legutóbb mikor néztem nem ment, szóval ezért kérdem, hogy oldottad meg a mobillal való olyan fizetést, mint egy paypass kártyával? Ja és persze számomra extra költség nélküli módon.

    Az is jó lenne még pluszban, ha valamibe bepakolhatnám a hűségkártyákat is a mobilon, bár több helyen még mindig át kell húzni az olvasón :/ és nem vonalkódot olvasnak le.

    [ Szerkesztve ]

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák