Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz razzorr #44 üzenetére

    pontosabb nyomonkövetés? wtf? ott állok a reptéren ami általában úgy kint van a pusztában mint az állat, cellainfó jól mutatja hogy ott vagyok... miért kéne azonosítani amikor ott a személyim, az útlevelem, a fényképem biztos valami adatbázisban amit ha valaki akar úgyis megszerez, stb? azzal hogy előveszem a telefont és esetleg be kell kapcsolni mit tudnak meg? semmit?

    max annyit hogy van nálam egy telefon. ha érdekelné őket mit csinálok úgyis ki tudnák deríteni, aki meg arra játszik hogy ne legyen lenyomozható úgyse okostelefonnal fog mászkálni, eldobható vackokat fog venni főleg használtat, valami feltölthetős simmel ami addig él ameddig kell aztán repül a kukába.

  • #56573440

    törölt tag

    válasz razzorr #49 üzenetére

    "de itt a megelőzésről,megfigyelésről van szvsz szó. Az,hogy le tudjanak bárhol,bármikor nyomozni, fotó, GPS,cella infó,személyes adatok alapján,hogy ha valami rosszaságon töröd a fejed,akkor azt ők megelőzzék"

    tényleg nem is értem mit szeretnél. az alap kiindulási pont az volt, hogy bekapcsoltatják a telefonomat és ezzel pontosítanak valamit. mit? hogy az én telefonom? nem nehéz alapvetően, mert a számla az én nevemre jön, a store-ba a bankártyámhoz rendelt online kártya van betéve, a privát és a céges levelezésem beesik, azon navigálok sőt a gps alig volt valaha kikapcsolva, stb.

    pusztán technikailag ezt hogy oldanák meg? és mit tudnának rólad meg még többet? kitesznek egy kamu bázisállomást, és ahogy bekapcsolod arra csatlakozik fel. igen ám, de akkor a sorban állók és a már levizsgáltak telefonja is rajta van, honnan tudják hogy az tényleg te vagy vagy a másik sorban a gizike vagy valaki aki épp beért a hatókörbe, stb. de tegyük fel hogy azonosít. mit? imei számot? megszerezhetetlen adat számukra jah...

    ha valami rosszaságot akarsz elkövetni azt főleg a kommunikációs csatornáid lehallgatásával fogják azonosítani. levelek hívások, stb. vettem én már műtrágyát úgy, hogy nem volt kikapcsolva a gps a telefonomban aztán még nem valami amcsi börtön mélyéről olvasom a ph-t...

    tényleg érdekel hogy mi az életet tudnak meg rólam amikor mindent elérnek egyébként is ha nagyon akarják. a repjegyen az összes adatom eleve... innentől hamarabb lesz ha még nincs egy arcfelismerő algoritmus futtatva a biztonsági kamerák képein ami pár száz vagy max ezres nagyságrendű, előre átvilágított potenciális veszélyforrást jelentő utast vadászik, mint egy gigantikus adatbázisban random telefon imeiszámait lekérdező reptéri fake torony.

    egyébként meg én nem félek, mert nincs mitől. fizetem az adót, fizetem a járulékokat, ha valahova elmegyek akkor egészen legális és alátámasztható okkal teszem azt, a leveleimet meg minden mást meg az fbi legjobb szakértői nyálazhatják át ha ásítozni akarnak az elkövetkező 40 évben, mert nem igazán fog se érdekeset se releváns dolgot találni

Új hozzászólás Aktív témák