Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yany

    addikt

    válasz Dtomka #15 üzenetére

    Ha korábban átlépted a monetizációhoz szükséges alsó küszöböt, akkor látnod kell egy ilyen menüpontot a Creator Studioban:

    @Fred23: hmm, nem védeni akarom, mert nem láttam a videót, de nagyon sokan totál természetellenesen adják elő magukat. Én is leírtam ám a szövegemet, mielőtt bemondtam a "nyolc órás híreket", de igyekeztem imprózva és nem olvasós hangsúllyal, hanem átszellemülve előadni és csak mankóként használtam. A lényeg, hogy nem könnyű ám. :) Volt olyan, hogy egyetlen mondatot vagy 30-40x kellett elmondanom, mire elégedett voltam vele, de gondolhatod, hogy a 40. alkalommal mennyire hatott már természetesnek. :) De ez van, rutint kell szerezni. Persze nyilván vannak azok a szituk, amikor egyértelműen kamuduma megy, nem azonosulva, csak reklámozva ad elő valaki, rutin ide, vagy oda. Az bizony azonnal becsuk. :K

    #19: én is hobbiból csinálom, kizárólag amiatt néztem meg ezt a monetizációt, hogy értsem a piacot. Persze ez a jövőben változhat, de minden feltöltött anyagom a saját szabadidőmből és pénzemből és felszerelésemmel készült. Viszont szerencsére kaptam sok pozitív kritikát, ami kinyitotta számomra annak lehetőségét, hogy esetleg a jövőben picit profibban is foglalkozzak ezzel. Talán... majd egyszer...

    [ Szerkesztve ]

    Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

Új hozzászólás Aktív témák