Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Norby86

    őstag

    válasz JuliusK #69 üzenetére

    Hálózati meghajtó csatlakoztatása amit ott találsz ahol a c,d meg stb. meghajtókat látod, na ott fölül (win7-be) van ez hogy hálózati meghajtó csatlakoztatása és ott aminek elnevezted a nasban lévő winchestered kötet nevét, azon a néven találod a nas szerveren belül. Látsz olyat hogy video, music, photo, admin, és ott lessz az a név is aminek elnevezted a vinyót, nekem server néven van pl. Ha ezt felcsatlakoztatod akkor ezn belül minden mappát egyben láthatsz mint ha csak külső vinyód lenne.

    Kérdezném még mindenkitől hogy ti mit tapasztaltok, hány percenként offol a winchester amikor nem megy át rajta adat? Mert én egy samsung külső winchesterből vettem ki ezt az 1 terrás vinyót és elég fura hogy kb ha 2-3 percig nem böngészek a mappákba fogja és kikapcsolja a vinyót. Ez elvileg 15 perc kéne hogy legyen. Hozzáteszem külső vinyóba is mindig lenyomta tök hamar de azt hittem hogy ez azért van mert ott a vezérlő processzort igy időzítették be. Létezik hogy a vinyó alapbol ilyen? Másik kérdésem, azt hogyan tudom megoldani hogy írási vagy olvasási jogot adok egy felhasználónak? Gondolok itt arra hogy ftp-n felcsatlakozik az illető adott felhasználónévvel és jelszóval, de csak letölteni tudjon az általam megosztott mappákbol feltölteni rá és törölni róla ne tudjon. Jelenleg sajnos hiába felhasználót ír ki az általam létrehozott accounton simán enged törölni is mappákbol, így pedig még haveroknak sem merem kiengedni az elérést. :(

    -Norbi-

Új hozzászólás Aktív témák