Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Norby86

    őstag

    válasz JuliusK #56 üzenetére

    Akkor én még várok vele, azonban ha neked van infód oszd meg mindenképp hogy ha pl gumival elszigeteled a háztól a ventit akkor milyen, meg ha kicseréled majd akkor mennyivel lett halkabb, én még megvárom a gari idő végét evvel szerintem. :) Addig csinálok neki egy hangszigetelt kis dobozt és beleteszem abba. :D De azért lyukat hagyok rajta hogy levegőzni is tudjon, bár alig langyos most is a cucc. Viszont van pár érdekesség amit megkell hogy osszak. Első az egy elég egyszerű kis hiba de ez lehet windows hibája is nemtudom, hogy ha létrehozok a megosztásoknál egy mappát és - vonallal kezdem a mappa nevét akkor nem lessz látható a hálózaton nekem egyátalán, hiába van bekapcsolva a hálózati elérhetősége. Irtam arról is hogy felcsatoltam mappánként hálózati meghajtóra a nas tartalmát, pl music ment a J hálózatra, video a K hálózatra, majd ugye én fogtam és J-ből K-ba áthelyeztem pl egy köteg zenét akkor 5megabájt/másodpercel másolt csak. Viszont most felcsatoltam a központi részét magát a vinyót amit server-nek neveztem el, vagyis ilyen kötet nevet adtam neki miután elvileg megformázta a vinyót amikor simán beletettem. Na itt már ha ezenbelül áthelyezek video mappábol music mappába vagy bármilyen más mappábol akármelyikbe, azonnal áthelyezi a nagyköteg fájlt, nem kell várni arra hogy csiga tempóba másolgasson. Kérdem én hozzáértőktől hogy ez mitől lehet? Esetleg mivel mappánként csatoltam fel úgy érzékeli a win7 hogy xy hálózatból másolok totál másik xy hálózatba és a kettő között azért ilyen lassu az átvitel? Másik érdekesség hogy miután felcsatoltam a központi vinyót a hálózatba amiről beszéltem az előbb azt irja hogy 0 bájt szabad, teljes méret 20 megabájt. Itt egy kép róla. http://kepfeltoltes.hu/121003/hany_giga_is_szabad_www.kepfeltoltes.hu_.jpg Ez normális igy? Ja és hiába 0 bájt szabad természetesen enged rá másolni hisz eredetileg bőven van még ajta több száz giga hely. És még két probléma a végére. :) Twonky Media server bekapcsolása után 100%-on marad a cpu, nem megy lejebb. Ez betudható annak hogy több ezer zenét osztok meg és úgy 160 videót? Vagy ez valamiféle hiba? Polkast "csak 40-70%-ot eszik, de nekem annyira nem vált be ez a polkast. Van még valami alternativa? Na kicsit hosszúra sikeredett, de ezek nagyon érdekelnének.

    [ Szerkesztve ]

    -Norbi-

Új hozzászólás Aktív témák