Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz emvy #191 üzenetére

    Ezt mondjuk nem csodálom. Az a lapos, amit Piri néni megvesz százért (most nemtom mennyi a legalja) vagy hozzá vágja a netszolgáltató vmi bundle kedvezménnyel, abban vmi tetű lassú processzor lesz meg egy 5400-as HDD. Power gomb megnyomása után nyugodtan el lehet menni megkávézni mire betölt minden.

    Sajnos több ilyen ipari hulladék is megfordult a családban (vhogy engem soha nem kérdezett senki ilyen vásárlási szándéka esetén), és még ha csak böngészésre is használja, vagy engem hivogatni, akkor is durván használhatatlan szinte legalább egy SSD nélkül. Még az se segít amúgy sokat ezeken, mert akkor meg proci limites lesz durván már egy Windows Update is - aztán ott kell hagyni egy másfél órára a gépet, mire összekapja magát. HDD-vel másfél nap. :C
    Csoda ha inkább egy 6 colos telefonon matat, ami legalább azt csinálja, amit szeretnénk? :D Legalább abban a kis hátralévő életében ne őszüljön már tovább! :P (Nekem is kijön mindig egy ősz hajszálam, ha vki idehoz nekem egy SSD nélküli gépet...)
    Meg tapogatni is könnyebb, mint egerészni szerintem, ha vki ilyen idősen kezdi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák