Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eFeMeR74

    senior tag

    válasz eFeMeR74 #297 üzenetére

    Kedves Ügyfelünk !

    Köszönjük, hogy számlázással kapcsolatos megkeresésével csoportunkhoz fordult.

    Panaszában jelzett számlázási problémát egy paraméterezési hiba okozta, melyért szíves elnézését kérjük.

    A 20/2*3-******-os hívószámú előfizetése tekintetében következő havi számlazáráskor módosítjuk a tarifacsomagot, valamint a tévesen kiszámlázott havidíjat jóváírjuk következő havi számlájában.

    Az előfizetői szerződés szerint az első három hónap díjmentes időszak volt a fenti hívószámon, a szerződéskötéskor fizetett előleg összegéből lezártuk a negyedik havi számláját (10025*****4).

    Forduljon hozzánk a jövőben is! Amennyiben bármi másban a segítségére lehetünk, kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot a honlapunkon elérhető elektronikus űrlapok segítségével, vagy a 1220-as telefonszámon keresztül. Ügyfélszolgálatunk minden csatornán szívesen áll rendelkezésére.

    Végül is fizesem be a rosszul(túlszámlázott) számlát és majd jóváirják.
    Nem lehet küldeni egy jó számlát?
    Érdekes felfogás😡

    MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

  • eFeMeR74

    senior tag

    Lassan 1 éve lesz, hogy használom, de ahogy lejár mondom is fel.
    2 helyen is használtam Bp( ahol van 5g hálozata is) és vidék.
    Sajnos ez a technológia még nem érett a folytonos használatra.
    Én tudom, hogy a mobilnetet sokminden befolyásolja, de az hogy ugyanazon a helyen 1 routerben lévő sim ennyire változó térerőt( 'sebességet") produkáljon na az nem semmi.
    Volt, hogy inkább a Digi mobil 4/4 netét használtam mert még az is jobb volt.
    Nem vártam volna csúcs gyorsaságot, de azért itt ahol ennyi torony van 100-500m belül elvárható lett volna.
    Én örültem volna a stabil 30/10.
    Nem jött össze.
    A számlázásról és egyéb kis apróságokról már ne is beszéljünk.
    A 10 ből 4 osztályzatot kap, de még mindig a legjobb az összes választható szolgáltató közül. :(((
    Nálam a nagydobás nem jött be. :((

    MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

Új hozzászólás Aktív témák