Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FoxiestFox

    félisten

    válasz Jacak #38 üzenetére

    N-gage-nek sem volt, minden jatek szoftverrendert hasznalt
    A 3650-ben kevesebb volt a fizikai ram, ezert nem boldogult minden ngage jatekkal

  • Kube

    senior tag

    válasz Jacak #38 üzenetére

    Azt a mondatot a 3300-ra értettem, egyébként igen a 3650 és N-Gage között nem volt sok különbség hardver téren :)

    No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

  • Kube

    senior tag

    válasz Jacak #62 üzenetére

    Szervizről jut eszembe... Én még a gombos telefon híve vagyok szóval rokontól kaptam egy fullos Nokia E52-es telefont. Még nem volt két éves, fólia minden makulátlan állapot. Elkezdtem használni már egyszer volt szervizben a hangszórója miatt, később én is bevittem "gombpattogás" problémával, kiderült a gombsor alatti rész csúszott el csak azt nem értettem, hogyan. Jah a szervizből meg gányoltan kaptam vissza, nem volt helyesen összepattintva a keret... OMG.

    Novemberben lejárt a gari, de ezt figyeld: Szilveszter volt, hajnalba hazaértem zene be és elaludtam. Mire felébredtem telefon kikapcsolt állapotban, beakartam kapcsolni majd indítási hibát kaptam azzal az üzenettel hogy vigyem be a készüléket szervizbe. Hard reset, minden... semmi se segített nah mondom ez megdöglött. Eljött a Nokiások ideje, leültettek a székbe mondom már jól kezdődik... elmondták hogy szériahibás telefonról van szó stb ebben az esetben vagy szoftverfrissítés lesz a vége vagy mehet alaplapcserére 50 ezerért O.o'.

    A hard reset nem segített így gondoltam nekik se fog sikerülni. Kaptam is egy SMS-t a telefonnak lőttek menjek be érte. A boltban annyit mondtak nagyon sajnálják én erre azt válaszoltam hogy igen ez a Nokia köszönöm szépen. Elég ideges voltam főleg hogy egy atom makulátlan vitrinben tartott telefonról beszélünk. Utólag kiderült tényleg próbálkoztak vele láttam bekapcsolásnál :)

    A poén amin tényleg már csak röhögtem: 2x vittem be a telefont és mindegyik alkalommal előttem egy ugyanilyen telefon tulajdonos állt szomorúan a pultnál. Már akkor tudtam hogy ez nem véletlen én is jól ráfázok...

    Nekem az E52 mai napig az egyik legszebb Nokia telefon, elegáns és volt benne GPS WIFI aminek külön örültem. Most egy 5310 Xpress Musicot koptatok, kicsi könnyű vékony arra jó amire nekem kell. Egyedül a GPS-t hiányolom mert a futás edzéseimet szívesen mérném valami jó kis programmal, de hát ez van. Hála az égnek mivel makulátlan volt az E52 egy az egyben elment 7k-ért itt hardveraprón még alaplaphibásan is :)

    (#63) fahrii: arról nem is tudtam hogy a telós verza is bugos volt. Egyébként a küldik megegyeztek a PC-s változattal?

    [ Szerkesztve ]

    No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

  • Kube

    senior tag

    válasz Jacak #78 üzenetére

    Mindenkinek van fekete Nokia folt az életében az tuti :DDD E52-nél mindent javítottak ami az elődben problémás volt, például a gombok és a pici kijelző, csak ne lett volna halálra ítélt.

    Még nem néztem körbe, de nekem valami olyan telefon kéne ami pici vékony könnyű és lehetőleg gombos de tudja a GPS-t meg egy futással kapcsolatos programot (endomondo) rátudjak tenni és működjön vele. No meg ehhez kéne egy Wifi is hogy feltöltsem az edzést. Régebben megvettem az új telókat meg figyeltem hogy friss kütyüm legyen, de aztán rájöttem hogy nem akarok rá több pénzt áldozni, hát igen változnak az igények.

    No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

Új hozzászólás Aktív témák