Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Narxis

    nagyúr

    Mikor értik meg, hogy a tartalomfogyasztás ezen formájának leáldozóban van? A jövő a netflixé ha majd magyar felirattal és szinkronosan is kínál rengeteg sorozatot, filmet. Az, hogy más mondja meg, hogy mikor mit nézzek én meg majd igyekszem hozzá igazítani az életem NEM működik, elavult.

    Thanos was right.

  • Narxis

    nagyúr

    válasz -szp- #8 üzenetére

    Komolytalan kínálat, nekem a szinkron ráadásul nem is kell csak megemlítettem mert sajnos szükséges a hazai piacon.

    (#9) doc: számomra az elfogadható ha a legújabb sorozatokat, filmeket(amik kijöttek BR-re) nézhetem eredeti nyelven magyar felirattal akármikor. Ezért vagyok hajlandó fizetni. Sajnos jelenleg ez nem megvalósítható jogi és profitmaximalizálási okokból. A Netflix-en sem a legújabb sorozatok legújabb epizódjai mennek érthető okokból(csak a saját gyártásúak, pl. Daredevil) de engem mint fogyasztót ez nem vigasztal. Egyedül az HBO GO ami megvalósítja a fenti kritériumot a saját műsoraival. A hazai Fox vagy AMC csatorna csak arra jó, hogy szinkronosan leadja fix időpontokban a saját legújabb sorozatainak a legújabb epizódjait.

    Jogi értelemben én mindig is kalóz leszek.

    [ Szerkesztve ]

    Thanos was right.

  • Narxis

    nagyúr

    válasz tomp #16 üzenetére

    Elnézést a dupláért de nem szerkeszthetem már az előző hozzászólásom.

    Ha ezelőtt nekem 4-5 évvel valaki azt mondja, hogy ma 99%-ban angol felirattal nézek sorozatokat, filmeket sőt sokszor már anélkül el se hittem volna. Volt egy középfokú nyelvvizsgám de nagyon gyengének éreztem az angol tudásom. A sorozatnézés a beszédet nem javítja viszont a hallás utáni szövegértést, az angol felirat az írás/olvasást nagyon is. Sokkal jobban értem az angol beszédet még akkor is amikor akcentussal beszélik mint ezelőtt 5 évvel amikor még szinkronosan, legrosszabb esetben magyar felirattal néztem. Fokozatosan sikerült elhagyni a szinkront és most már ott tartok, hogy ragaszkodom az eredeti nyelvhez, még kínai filmeket is néztem angol felirattal.

    (#25) vg: nem kell konkrétan a netflixhez ragaszkodni, feljebb leírtam miért de interneten a legújabb sorozatok, filmek eredeti nyelven full hd-ban nézve, na ez az ami nekem kell. Ezért már nyílna a pénztárcám. Sajnos ritka mint a fehér holló és a netflix se elég bőséges számomra tartalmilag. Esetleg be lehetne a magyar feliratot de ahhoz se ragaszkodom annyira. Ami még tetszik, hogy tabletre és okos tv-re is van alkalmazásuk, ez is fontos mert szeretném bárhol nézni ahol jó internet kapcsolat van.

    [ Szerkesztve ]

    Thanos was right.

Új hozzászólás Aktív témák