Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iknight

    senior tag

    válasz Sly Bp. #96 üzenetére

    Azért Korea meg kína nem ugyan az. Korea inkább hajaz japánra mint kínára... Pl Samsung, Lg mind onnan van és nagyon jó cuccok, a felső kategóriás cuccaik mind ott készülnek, és nem hagynak kivánni valót maguk után. Japán-Korea-Tájvan is hozza szerinetm az európai mércét, hiszen Tájvan is pl a HTC amire még a legnagyobb rosszindulattal sem elhet azt mondani hogy szarokat csinál, és hogy nem álná meg a helyét bármelyik pda gyártóval szemben minőségre, bár szerintem mindnél jobb. Vagy az Asus laptopom, nálunk hivatalosan 500e körül árulták üzletben, már kifutott gondolom az érdeklődés hiányában, de pl angliában még mindig kapni, az is Made in Taiwan, de bármelyik dell vagy akár sony mellé is tenném akkor is megállná a helyét a minőségben. Igazából ez szerintem hozzá állás kérdése, hogy melyik cég vagy akár nemzet termékei hová vezetnek. Az európai a drága csúcs, kina vállalta az olcsó szart. A többi ázsiai ország amiket emlitettem pedig lassan lenyomják az európai gyártókat, minőségre pl a Nokia N szériás modelljei és azok minősége szerintem sok esetben hagy kívánni valót maga után, amit pl a samsung omniára nemigazán tudok elmondani.

    Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

Új hozzászólás Aktív témák