Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gézé

    csendes tag

    válasz WhiteWalker #5 üzenetére

    Én most vettem a nyagyimnak, elkezdtem beüzemelni! Valóban a mai Y nemzedéknek "gagyinak" tűnik a telefon, de az időseknek, akik valóban nem egy műszaki zsenik, teljes mértékben kielégíti az igényeiket! Arról nem is beszélve, hogy az idősek többsége nem csak szemüveg segédeszköz használatára kényszerűl, hanem HALLÓKÉSZÜLÉK használatára is! ÉS AMI EBBEN A KÉSZÜLÉKBEN SZÁMUKRA NAGYON JÓ, HOGY HALLÓKÉSZÜLÉK KOMPATIBILIS, AZAZ NEM GERJED VELE A HALLÓKÉSZÜLÉK, ILLETVE AMELYIK HALLÓKÉSZÜLÉKBEN VAN AUTOMATA TELEFON/ AUTOMATA TELEFONTEKERCS/ KAPCSOLHATÓ TELEFONTEKERCS AZ EZZEL A TELEFONNAL HASZNÁLHATÓ, TEHÁT SOKKAL JOBB A BESZÉDÉRTÉSE EZZEL A TELEFONNAL! Kipróbáltam, valóban jól műkődik hallókészüékkel! Van nekem is hallókészülékem, persze csak a szakmám miatt kaptam próba/ minta készüléket, amivel kitudtam próbálni, és teljesen jól műkődik! Nem gerjed egyáltalán, ami a régi mobilokról nem mondató el, mert azoknak az antenna renszerük olyan, hogy a hallókészülékek gerjednek, így a régi mobilokat nem tudják a hallókészülékesek használni! Kihangosítása is jó hangerővel, hangmínőségben műkődik!

Új hozzászólás Aktív témák